Autor Zpráva
rihot
Prosim o pomoc, mám tady náhled kódu a chybu co to hlásí, když jsem si ho pořádně prohlídl, nevím jak mám dát ty uvozovky :( .

if (isset($_GET['spisovatel_id'])) {
  $dotaz = "SELECT * FROM spisovatele, knihy WHERE spisovatele.id_spisovatele = knihy.id_spisovatele AND knihy.id_spisovatele = {$_GET[spisovatel_id']} ORDER BY knihy.nazev_knihy";
} else {
  $dotaz = "SELECT * FROM spisovatele, knihy WHERE spisovatele.id_spisovatele = knihy.id_spisovatele ORDER BY spisovatele.prijmeni ASC, knihy.nazev_knihy ASC";
}

echo "<table border="0" width="90%" cellspacing="3" cellpadding="3" align="center"><tr><td align="left" width="20%"><b>Autor</b></td><td align="left" width="20%"><b>Název knihy</b></td><td align="left" width="40%"><b>Popis</b></td><td align="right" width="20%"><b>Cena</b></td></tr>";

// Ukaž všechny URL
$vysledek = mysql_query ($dotaz);
while ($radek = mysql_fetch_array ($vysledek, MYSQL_ASSOC)) {

// Zobraz výsledek
  echo "<tr>
    <td align=\"left\">
    <a href=\"ces_literatura.php?spisovatel_id=$radek['id_spisovatele']\">
    {$radek['prijmeni']}, {$radek['jmeno']} {$radek['druhe_jmeno']}</a></td>
    <td align=\"left\"><a href=\"zobraz_knihu.php?obr_id={$radek['id_knihy']}\">{$radek['nazev_knihy']}</td>
    <td align=\"left\">". stripslashes($radek['popis']). "</td>
    <td align=\"right\">{$radek['cena']} Kč</td>
  </tr>\n";

} 

echo '</table>';
Nox
em...chybu nevidím...mohl bys mě nasměrovat nebo ji sem dopsat, jestli tu fakt není...?

aha, jush už nastartoval.... na řádku 2 máš ' v [] navíc
roberta
v riadku číslo 2 ti napríklad chýba apostrof
$_GET[spisovatel_id']
rihot
teď když jsem to doplnil hlásí to :
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER, expecting ',' or ';' in C:\Program Files\EasyPHP5.2.10\www\antikvariat\ces_literatura.php on line 22
rihot
tak to už jsem taky opravil a teď tohle:
Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in C:\Program Files\EasyPHP5.2.10\www\antikvariat\ces_literatura.php on line 31
rihot
ok vyřešeno díky
Kajman_
Profil *
Zkuste místo
echo "<table border="0">";

psát
echo "<table border=\"0\">";

nebo
echo '<table border="0">';

A když budete používat textový editor se zvýrazněním systaxe, tak ty chyby uvidíte hned.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: