Autor Zpráva
tatyalien
Profil
Dobrý den,
kdysi jsem tu řešil problém s dlouho trvajícím skriptem -> zde.
Tento problém jsem vyřešil pomocí:
    ob_start();
    echo "Skript pracuje... Bude to trvat o něco déle.<br>\n";
    ob_flush();
    flush();


Nyní ale ty stránky jsem si předělal do php s css, kde používám stylovou šablonu, a narážím zde na problém.... šablona se též generuje pomocí indexu, ve kterém je:
ob_start();
... veškerý kód stránky
ob_end_flush();


Stránka funguje jak má, předávám si data pomocí GETu, ale narážím zde na problém s těmi dlouhotrvajícíma skriptama (některé jsou od 10s-2min), pro uživatele jsem měl na starých stránkách aspoň to, že se vypsalo že se "něco" dělá... nyní se to vypíše až když se stránka načte kompletně celá (takže až po těch 10s-2min). Pokud odendám v indexu uvedený kód tak se načte stránka jen po část textu že se něco "dělá" a "zápatí" se načte až po ukončení skriptu (pro tuto volbu jsem si musel přeházet div na menu ať se načítá jako první a až pak obsah, jinak je to opačně, nejdřív obsah, pak menu...). Samozřejmně, jedná se o detajl, ale zamrzí to... (samo, když to nepůjde jinak vyřešit, budu se s tím muset smířit).

Nevíte jak tento problém nějak obejít? php, java,... jsem už sdílnej snad ke všemu....
Majkl578
Profil
Co se ve scriptu děje, nejde to optimalizovat?
tatyalien
Profil
Majkl578
Bohužel nejde, je to web na aktualizace dostupnosti zboží více dodavatelů (bylo to předěláno z excelovských maker do php, funkčnost to plní. Jedná se mě jen ať uživatel furt nespouští skript, když už běží :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0