Autor Zpráva
Free-Style
Profil *
Zdar všem.
Chci se zepat jestli někdo nemáte script na nákupní košík. Prostě by se mi na nějaké stránce vypsal obsah db, u každé položky by bylo přidat do košíku, pak by se mi po kliknutí na odkaz Košík vypsaly všechny věci, které mám v košíku, u nich by byla možnost odstranit, nebo počet, kolik jich chci.
Dále by tam byla možnost připsat nějaký komentář k té objednávce a telefon či E - Mail, po kliknutí na tlačítko Odeslat, by se mi vše odeslalo na mail, nemáte něco takového ?
habendorf
Profil
Zadarmo?
A co rovnou celý shop?
krteczek
Profil
no jestli chceš naprogramovat obchod, tak je tu jistě spousta lidí kteří si rádi vydělají :-)
krteczek
Free-Style
Profil *
no jestli chceš naprogramovat obchod, tak je tu jistě spousta lidí kteří si rádi vydělají :-)
krteczek

Já svůj obchod mám, ale potřebuji takovou malou kravinu, viděl jsem takový script, ale nefungoval !
habendorf
Profil
Chci se zepat jestli někdo nemáte script na nákupní košík. Prostě by se mi na nějaké stránce vypsal obsah db, u každé položky by bylo přidat do košíku, pak by se mi po kliknutí na odkaz Košík vypsaly všechny věci, které mám v košíku, u nich by byla možnost odstranit, nebo počet, kolik jich chci.
Dále by tam byla možnost připsat nějaký komentář k té objednávce a telefon či E - Mail, po kliknutí na tlačítko Odeslat, by se mi vše odeslalo na mail,


Já svůj obchod mám, ale potřebuji takovou malou kravinu,

No mě se zdá že ti chybí dost podstatný kus.
peta
Profil *
Free-Style
Mam doma knizku za 500, tam je kosik.
Jinak vrele doporucuji
www.google.com (slova jako nakupni kosik PHP shopcard example ...)
www.interval.cz

Demo Nakupni kosik typu Javascript mam na
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm
Free-Style
Profil *
Free-Style
Mam doma knizku za 500, tam je kosik.
Jinak vrele doporucuji
www.google.com (slova jako nakupni kosik PHP shopcard example ...)
www.interval.cz

Demo Nakupni kosik typu Javascript mam na
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm[/i]
Dík, ale už jsem si napsal svůj script.
Papouch
Profil
Demo Nakupni kosik typu Javascript mam na
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm
Dík, ale už jsem si napsal svůj script.


A podelil by ses i s ostatnimi, sam jsem totiz take o jakemsi virtualnim nakupnim kosiku pouze v javascriptu uvazoval, ale jeste jsem na to nenasel cas.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0