Autor Zpráva
KlaraF
Profil *
Dobry den,

poradili byste mi?

Mam texotovou reklamu pres <SCRIPT> a chtela bych, aby v pripade, ze by tam byl odkaz "reklama", aby se to nahradilo v konecnem HTML " ", tedy aby se to vubec nezobrazilo.

Dekuju
valecekm
Profil
KlaraF:
Celkem dosti neobratne polozenej dotaz????? Aby to nekdo zpravne pochopil a odpovedel, mohlo by tento dotaz byt polozeny lepe. Kde by mel byt odkaz, a kde v html by se co melo nahradit ci nezobrazit? Skript php ci javascript?
KlaraF
Profil *
Dobre....

jde o to, ze se mi na strance zobrazuje pres <script> textova reklama... ta ma v sobe nejaky text. A ja potrebuju, aby v pripade, ze se tam objevi slovo reklama, aby se tam nezobrazilo.

Melo by to jit udelat pres nejakou funkci ne? Nebo nejak jinak. Ja to zkousela, ale nic mi nejde :(
panther
Profil
KlaraF:
obcházíš něčí podmínky pro zobrazení reklamy? To se nedělá.
valecekm
Profil
KlaraF:
-> panther: presne tak ;-)... taky zalezi co je to za typ reklamy a v cem ta reklama vlastne je. Jestli pouzivas nejakou vychytavku na stranky a reklama se zobrazuje spolu s tim a nebo je to reklama freehostingu atd. Tezko ti v tomto pomoci a neposkodit nekoho jineho pokud ucel je opravdu nasilne odstranit neci reklamu, ktera tam ma byt :-).
KlaraF
Profil *
Tak Vam teda dekuju :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0