Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravim, je tu niekto kdo by mi bol ochotny prosim pomoct vytvorit script pre sms-platby.eu najlepsie niekto kdo tento system uz vyuziva. Dakujem
Joker
Anonymní:
Zdravim, je tu niekto kdo by mi bol ochotny prosim pomoct vytvorit script pre sms-platby.eu najlepsie niekto kdo tento system uz vyuziva.
Vida, já si doteď myslel že není... tak díky za informaci :-)

Zkuste ten dotaz trochu upřesnit.
- Potřebujete pomoci s nějakým konkrétním problémem (nějaká chyba, něco nefunguje, ...)? Pak napište, o jaký problém se jedná.
nebo
- Potřebujete spíš někoho, komu řeknete co chcete a on to naprogramuje? Připište co za to nabízíte a přesuneme to do Práce a zakázky.
Derek24
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z HTTP Request na PREMIUM sms.

Ahojte, mohol by mi tu niekto poradit ako spravit HTTP Request pre premium sms?
Potrebujem aby sa uzivatelovi po poslani sms pripocitali kredity.
sms-platby.eu
sagto
Profil *
Všechno to je pak na souboru se scriptem, který má v sobě určité proměnné GET. Sms-platby.eu na svých stránkách je popisují.
Kokosak
Profil *
No tak nevím kde máš uložený svoje kredity ale mělo by to vypadat nějak takhle, počítám s tím že v textu sms se píše id uživatele.
if (isset($_GET["code"]) AND isset($_GET["price"]) AND isset($_GET["hash"]))
$text_sms = $_GET["code"]; //Text sms
$cena_sms = $_GET["price"]; //Cena sms
$hash_sms = $_GET["hash"]; //Zahashované číslo ze kterého byla odeslána sms
//načteš kolik má uživatel už bodů a přičteš k tomu kolik se mu jich přičte za tu sms
$query = mysql_query("SELECT * FROM `zpravy` WHERE `id` = '".$_GET["ukaz_zpravu"]."'") or die (mysql_error());
      $Vysledek = mysql_fetch_array($query);
      $body = $Vysledek["body"] + $cena_sms;
//No a tady už nějakej zápis do db nejspíš takhle:
	  mysql_query ($sql = "UPDATE `nazev_tabulky_uzivatelu` SET `body` = '$body' WHERE `uzivatelske_id` = '".$text_sms."' LIMIT 1");

No a určitě si ještě musíš zabezpečit přístup, aby k tomuhle scriptu mohli jen servery z sms-platby.eu. Tam ti určitě řeknou jaký mají IP, a to uděláš nejlépe přes .htaccess.
Kokosak
Profil *
Jo a ještě jsem zapomněl za podmínkou
if (isset($_GET["code"]) AND isset($_GET["price"]) AND isset($_GET["hash"])){

musí bejt { a na konci scriptu zase }

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: