Autor Zpráva
Tomasekkkk
Profil *
Zdravím Vás, mám jeden problém, mám IP kameru, kde se obraz zobrazuje pouze pro přihlášení pod už. jménem a heslem, které je jako hlavní formulář pomocí funkce POST, rád bych se zeptal, zda-li je možno nějakým způsobem pomocí PHP udělat to, že by se na tuto IP kameru přihlásil PHP script do kterého bych zadal přímo už. jméno a heslo a pak se jen uživateli zobrazil záznam z této kamery, jde mi tedy o to, že bych potřeboval ať pro určitou session je tedy přístupná tato kamera, nechci tedy, aby mohl uźivatel zadávat už. jméno nebo heslo (vše by obsloužil script), jen nevím jak to udělat tak, že po automatickém přihlášení se zobrazí jen určitá stránka s videem, jde o to, že když se do IP kamery přihlásím pod guestem, zobrazí se celá stránka i s menu, ze scriptu bych tedy vybral jen část kódu, který zobrazuje video, tak abych to shrnul jde mi jen o to, aby se správně script přihlásil a zůstalo přihlášení v session. Případné díky Tom
Leo
Profil
Nečetl jsem to celé podrobně, ale potřebujete aby PHP představovalo http klienta - tradiční odpověď: PHP knihovna curl. Leo
Tomasekkkk
Profil *
Díky moc, jsem to zkoušel a nefungovalo, proto jsem tady napsal, už se mi to podařilo rozjet, problém byl ve špatném zápisu nestandardního portu, který byl 81 .. Ale i tak moc dík za rychlou odpověď ;o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0