Autor Zpráva
Tomasekkk
Profil *
Zdravim Vas ve svatecni den, rad bych se zeptal na jednu drobnost. Mam script, ktery po zavolani POST (odeslani formulare) vygeneruje nejakou zpravu (text), ted bych to chtel udelat tak, ze s vygenerovanim se zobrazi napr. nejaky formular a vygenerovany text se prenese (tedy vykonna nejaka funkce, ktera doplni tento text a odesle je treba mailem), tzn. vygeneruju nějaký text (po každém odeslání formuláře je to jinak), uživatel si bude moci vybrat, zda-li chce tento text odesílat nebo nikoli, pokud tedy klikne na tlačítko odeslat, odešle se tento text, ale jak udělat tedy to, aby se do paměti uložil vygenerovaný text, pokud bych udělal další formulář přes post, vygeneruje to zase jiný text, vím, že by to šlo přes session, ale co když uživatel nemá session (cookies) zapnuto? Díky za odpověď. Tom
mckay
Profil
Tomasekkk:
Pokud nejde o dlouhé texty, je možné předávat do v $_GET, a nebo ještě lépe: pošleš to druhému skriptu v $_POST -> skript to vyplní do formuláře tak, aby to bylo readonly -> a opět to pošleš dalšímu skriptu-> ten skript odešle email. Když se uživatel rozhodne email neodeslat, klikne na button, který bude mít nasměrovaný na jiný skript, kde bude moci znovu upravovat. (nechci na to použít js)

Pokud jsem se úplně netrefil, do toho co potřebuješ, tak se omlouvám, ale ono ani z tebou uvedeného textu dle mého není zcela jasné, co přesně potřebuješ. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0