Autor Zpráva
lukas1224
Profil *
Zdravim, potreboval by som pomôcť s takýmto problémom:
Robím jednu webstránku cez Joomla 1.5. Robil som ich teda už viac, takže mam ako také skúsenosti. Stiahol som si template (cueloo1). Celý som si ho už upravil, ale nevšimol som si jeden detail - vždy pred nadpisom článku vypíse "'12', 'height' => '12')); ?>" môžete pozrieť tu: Odkaz
Samozrejme, že prvá vec, ktorú som skúšal bolo vyhľadať tento text v súboroch templateu. Našiel som ho v súbore functions.php ako
class="art-PostHeaderIcon-wrapper">
<?php echo JHTML::_('image.site', 'PostHeaderIcon.png', null, null, null, JText::_("PostHeaderIcon"), array('12', 'height' => '12')); ?> <span class="art-PostHeader">

a potom ešte v modules.php ako
<h2 class="art-PostHeaderIcon-wrapper"><?php echo JHTML::_('image.site', 'PostHeaderIcon.png', null, null, null, JText::_("PostHeaderIcon"), array('width' => '12', 'height' => '12')); ?> <span class="art-PostHeader">


Snažil som sa tento text jednoducho vymazať, ale samozrejme mi celá webstránka prestala fungovať. Viem, že najjednoduchšie je asi použiť iný template, ale tento je mimoriadne vhodný, dlho som ho hľadal a dlho upravoval.

Prosím o pomoc
fuckin
Profil
Toto mě zarazilo na první pohled, snad to pomůže.
class="art-PostHeaderIcon-wrapper"><?php echo JHTML::_('image.site', 'PostHeaderIcon.png', null, null, null, JText::_("PostHeaderIcon"), array('width' => '12', 'height' => '12')); ?> <span class="art-PostHeader"> 
Alphard
Profil
Koukal jsem se do zdrojáku odkazované stránky a je tam:
<div class="art-Post-inner">
<h2 class="art-PostHeaderIcon-wrapper"><?php echo JHTML::_('image.site', 'PostHeaderIcon.png', null, null, null, JText::_("PostHeaderIcon"), array('width' => '12', 'height' => '12')); ?> <span class="art-PostHeader">What's New in 1.5?</span></h2>

Ten blok PHP se nezpracovává. To je v nějaké šabloně, nebo jak to tam funguje? Joomlu vůbec neznám.
fuckin
Profil
Alphard:
Samozřejmě že se php tagy parsují. Já tam tedy mám
<h2 class="art-PostHeaderIcon-wrapper"> '12', 'height' => '12')); ?> <span class="art-PostHeader">What's New in 1.5?</span></h2> 
Alphard
Profil
fuckin:
Samozřejmě že se php tagy parsují. Já tam tedy mám
Já tam vidím PHP, celé <?php ... ?>
<div class="art-Post">
    <div class="art-Post-body">
<div class="art-Post-inner">
<h2 class="art-PostHeaderIcon-wrapper"><?php echo JHTML::_('image.site', 'PostHeaderIcon.png', null, null, null, JText::_("PostHeaderIcon"), array('width' => '12', 'height' => '12')); ?> <span class="art-PostHeader">What's New in 1.5?</span></h2>
<div class="art-PostHeaderIcons art-metadata-icons">
tiso
Profil
lukas1224: chyba je tu:
artxFragmentBegin("<h2 class=\"art-PostHeaderIcon-wrapper\"><?php echo JHTML::_('image.site', 'PostHeaderIcon.png', null, null, null, JText::_(\"PostHeaderIcon\"), array('width' => '12', 'height' => '12')); ?> ");

zmeň na:
artxFragmentBegin("<h2 class=\"art-PostHeaderIcon-wrapper\">".JHTML::_('image.site', 'PostHeaderIcon.png', null, null, null, JText::_('PostHeaderIcon'), array('width' => '12', 'height' => '12')));

(súbor templates/cueloo1/html/com_content/article/default.php)
lukas1224
Profil *
tiso:
tiso, dakujem ti moc :) naozaj to pomohlo
dakujem, dakujem, pekne! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0