Autor Zpráva
BuGeR
Profil
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, na svém webu provozuju další domény které používají můj webhosting.
Takže prostě weby sou uloženy ve složkách nějak takto
mujweb.cz/web1, mujweb.cz/web2 atd..
Nechci všem webům dávat přístup na moje ftp aby si mohli upravit svoje stránky.
Nové ftp na mém hostingu je příliš drahe a nemůž(o)u si to dovolit.
Napadla mě možnost stáhnout nějaky script pro webftp administraci a nastavit ho aby se zobrazoval obsah jen těch souboru které jsou ve složkach (/web1, /web2 atd). Tak aby se dotyčný nemohl vrátit o složku zpět.
Nevíte o něčem takovém?
Děkuji za případnou pomoc.
Yuhů
Profil
Já se omlouvám, že na dotaz neodpovím. Mně jenom přijde, že je strašně složité řešit něco skriptem, když zřízení FTP účtu s přístupem do správné složky je správné řešení. Pokud je zřízení dalšího FTP účtu na vašem hostingu moc drahé, tak se prostě přesuňte na hosting, na kterém se za další ftp účty neplatí.
Majkl578
Profil
Řekl bych, že to co hledáš nebude přímo webftp. To by totiž (jak pojem napovídá) umožnilo stejný přístup, který nabízí FTP klient, například Filezilla. Takže buď hledáš náhražku, která nebude pracovat přímo s FTP, ale se soubory (tj. manipulace souborovými funkcemi) nebo nějakého "webftp" klienta, který ti umožní nastavit virtuální účty a jejich složky.

Jinak souhlasím s Yuhůem.
BuGeR
Profil
Yuhů:,
To by bylo strašně na dlouho přesouvat se na nový hosting, tento je sice drahý ale má spoustu výhod takže bych u něho zůstal :-)
ale i tak Děkuji za odpověď.
Majkl578:
Ano stačilo by něco jako takové funkce které by simulovali ftp.. stačil by jen upload, přejmenovat a smazat.. boužel o ničem takovém nevím..nevíš jestli něco takového existuje?
Jinak moc vam děkuji za pomoc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0