Autor Zpráva
Tomiiik
Profil *
Zdravím Vás, mám jen prosbičku, existuje nějaká knihovna či něco podobného, aby mi PHP script udělal to, že mi načte do funkce nějaký článek (text) a ten potom převede na keyword, které bych hodil do META Tagu? Nechce se mi tam každé slovo cpát několikrát, tedy aby za každým slovem byla čárka a dané slovo se tam ukazovalo několikrát. Díky moc za radu
AM_
Profil
Jako že by všechny slova z článku vypsal do "keywords"? to by asi nebylo úplně moudré. Keywords je zkrátka nutné vypisovat ručně, počítač neví, která slova jsou v článku důležitá.
Tomiiik
Profil *
Ano, přesně tak, ze článku by vypíchnul nějaká slova, myslím si, že lepší tam něco mít než na každé stránce mít stejné keyword ... :-( Nevadí, děkuji
mattyZEM
Profil
AM:
Jedině spočítat počet slov kolikrát tam bylo, + vynechat slova jako "a", "u", "za" atd. Podle četnosti pak následně vytvořit keywords. Ale nevím zda by se někomu chtělo něco takovéto dělat :)
AM_
Profil
[#3] Tomiiik
lepší všude stejné keywords než irelevantní nesmysly. Pisatelé článků jsou ale zřejmě gramotní a pokud do administrace článků přidáš položku "klíčová slova článku", pokud už se někdo obtěžoval napsat několikastránkový článek, mohl by napsat pár slov navíc :)

[#4] mattyZEM
Předpokládám, že by to skončilo tak, že by se do keywords dostala nějaká "často používaná slova", která jsi zapoměl vyjmenovat; může to vyplynout i ze stylu autora, který často používá jinak neobvyklé slovo.
Zkrátka a dobře toto není dobrý nápad, vypíchnout relevantní klíčová slova může jen někdo, kdo textu rozumí. A někde jsem slyšel, že na program, který je schopen porozumět lidské řeči, je vypsána odměna milion dolarů.
SwimX
Profil
Tomiiik:
keywords je vcelku zbytečný meta tag. Stačí description, měníci se titulek a pak další a další zásady, jako nadpisy, odstavce, dostatek textu, ...
peter_hk
Profil *
Vážení, zdá se, že to co chcete již existuje. Napsal jsem tuto php class pro vícejazyčné použití, včetně Češtiny. Můžete ji stáhnout zde:
http://www.phpclasses.org/browse/package/5771.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0