Autor Zpráva
gekoncik
Profil
Ahoj,

na webu nahrávám obrázky pomocí swfuploadu. Jakmile upload skončí spustí se PHP skript (upload skript) ten vrátí JSON data zpátky na upload stránku o stavu, velikosti obrázku, nové cestě atd.. Tyto údaje se zpracují a zobrazí se formulář na doplnění uživatelských informací o obrázku. Zobrazení a vyplnění json dat řešené pomocí JS.

Pokud formulář uživatel odešle a bude v něm mít nějakou chybku obnoví se stránka. Tedy data z JS jsou ztracena. Mohl bych vytvořit
hidden input
a data dát do něj, ale dat je hodně. Druhá možnost je udělat co i kontrolu JS. Nechci :)

Zkoušel jsem data v upload skriptu uložit do SESSION, ale data se na upload stránce neobjeví.. Pokud ale vytvořím session v upload skriptu a uložím jej do json na stránce se zobrazí.. Takže SESSION funguje tak jak má.. Pouze se nepřenese na stránku, který spouští upload script.. Nevíte kde by mohl být problém děkuji..
mattyZEM
Profil
Většina chyb je vytvořena někde mezi židlí a obrazovkou aneb bez ukázky kódu můžeme jen hádat...

Po vytvoření sessions, refreshuješ stránku?
AM_
Profil
Je možné, ba i docela pravděpodobné, že když změníš hodnotu SESSION v průběhu provádění paralerního skriptu, tak tento skript není ovlivněn. T.J. nemůžeš přes SESSION komunikovat s již spuštěným skriptem, pokud dobře chápu tvůj problém. Budeš muset vymyslet jiný způsob (komunikace přes soubor, DB, socket...)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0