Autor Zpráva
slovacik
Profil *
Ahoj ľudia.. prosim vas mohli by ste mi jeak poradit.. a v podstate aj povedať či sa dá niečo taketo spravit..
potrebujem odoslat formular čo mi zabezpečíí echo...lenže Adresa odoslania má smerovať na tu istu adresu.. kedze nechcem pouzit absolutne adresovanie teda napr "xxx.php" či by sa to dalo nejak nahradit.. v takomto formularceku .. Vopred Ďakujem za reakcie..

 echo "<form action=\"PHP_SELF\" method=\"post\" />
  Sprava
  <input name=\"sprava\" type=\"text\" \" size=\"100\" maxlength=\"150\">
<input name=\"odoslat\" type=\"submit\" value=\"odoslať\">

</form>"; 
larryx
Profil
no neviem ci som dobre porozumel otazke, lebo si ju polozil trocha krkolomne, ale myslim ze odstranenie action=\"PHP_SELF\" pomoze...
slovacik
Profil *
Sorrač viem , že je tak divne položena .. jednoducho s echo by sa to dalo
 <? echo $_SERVER['PHP_SELF']; ?> 
.Lenže keby tam to echo použijem vypíše mi chybu.. resp syntax by nebol správny.. miesto toho kodu co som napisal nechem pouzti ani
 echo "<form action=\"xxx.php\" method=\"post\" />
  Sprava
  <input name=\"sprava\" type=\"text\" \" size=\"100\" maxlength=\"150\">
<input name=\"odoslat\" type=\"submit\" value=\"odoslať\">

</form>";  
Takže chcem vedieť či sa to dá nejak nahradiť ..
tiso
Profil
slovacik: najrýchlejšie takto:
echo "<form action=\"$_SERVER[PHP_SELF]\" method=\"post\" />
  Sprava
  <input name=\"sprava\" type=\"text\" \" size=\"100\" maxlength=\"150\">
<input name=\"odoslat\" type=\"submit\" value=\"odoslať\">

</form>";
slovacik
Profil *
diky moc práve som to skúsil a ide to .. Super fakt díky moc :)
slovacik
Profil *
No uz je to vsetko OK.. ale dostalo ma nieco ine.. ked sa to konecne odosle tak sa ma zapisat cas do textoveho suboru.. Chyba je taka, že vždy mi vypíše toto:

date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. Please use the date.timezone setting, the TZ environment variable or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0