Autor Zpráva
Amala
Profil *
Ahoj, mám problém s fotogalerií, když chci dávkově přidat fotky a dostanu se na seznam obrázků, tak se mi místo náhledu pro výběr zobrazí ikona, na kterou když kliknu, tak se fotka otevře v novém okně. Tím to končí a dál se nedostanu. CHMOD je nastaven na 777, už jsem prohledala snad všechno a nic ... jo a žádnou chybovou hlášku to neháže ...

Stránky jsou www.timokotipelto.cz/fotogalerie/fotogalerie/index.php a webhosting je od Kapusty.cz.

Díky za radu ...
AM_
Nemáš jen vypnutý javascript? mě ta stránka chodí normálně...
Amala
Profil *
AM:
Stránka pro návštěvníky webu funguje normálně, ale v administraci nejdou načíst přidané obrázky, i když jsou nahrané přes ftp a mají CHMOD 777.
AM_
Tak to ti bez přístupu k administraci asi neporadíme.
Amala
Profil *
AM:
Fajn ... mohl bys mě kontaktovat na můj mail??? Nechci zveřejňovat hesla, i když je můžu změnit ... sara.kris@email.cz. Díky
AM_
Můžeš mi je zkusit poslat na r.ejem@seznam.cz ; neslibuju, že se tomu budu nějak moc věnovat, podívat se zkusit můžu... jen jsem chtěl naznačit, že ti těžko někdo pomůže, pokud nemá přístup přímo ke zdroji problému (dávat sem zdrojáky by asi nemělo smysl, nikdo zdroják celé galerie procházet nebude).
Amala
Profil *
Takže jsem celou galerii odstranila z netu a snažila jsem se ji znovu nainstalovat, ale dostanu se pouze do bodu, kde "Welcome to Coppermine installation" a potom ještě "Installation completed" a na to odkliknu "Let's continue" a potom by to mělo přejít na přihlašovací stránku, ale zůstane mi na monitoru bílá plocha bez ničeho .... Už nevím, kde je problém ...
AM_
Jo, včera jsem se na to nestihl podívat, koukám, že teď už to tam není. Nicméně dále asi platí, že bez přístupu ke galerii ti nikdo neporadí. Myslím, že heslo (a adresu, tahle už nefunguje) si můžeš změnit na nějaké neškodné, a až ti někdo poradí, změnit ho zase zpátky. Z toho co píšeš na fórum nikdo nic nevykouká, křišťálovou kouli nemáme.
Nebo zkus jinou galerii, pokud tahle nejde nainstalovat, možná je problém v ní.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: