Autor Zpráva
alena
Profil
Zdravím Vás a zároveň prosím o radu. Na serveru webgarden jsem si vytvořila stránky, bohužel dnes se tam objevily chybné hlášky:

Warning: fopen(/var/www/webgarden/cache/cs/3/c/6/7/3c67633e7a4362bd87e633f46d601f91.cache) [function.fopen]: failed to open stream: Na zařízení není volné místo in /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.inc.php on line 195

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.inc.php on line 196

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.inc.php on line 197

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/webgarden/rel/lib/modules/module_cache.inc.php:195) in /home/www/webgarden/rel/client/index.php on line 39

Nevíte někdo prosím v čem nastala chyba, popř. jak jí odstranit?
Děkuji A.
mattyZEM
Profil
To neopravíš :) napiš jim.
Keeehi
Profil
Chyba je hned v první funkci. Ty další jsou už jen její následky.
Chyba je v souboru module_cache.inc.php na řádku 195. K tomuto souboru ale asi nemáš přístup, takže napiš na technickou podporu nebo jak to oni si nazývají.
alena
Profil
Děkuji Vám. A.
vojja01
Profil *
Zdravím, mám stránky na Webgarden ale poslední dobou mi nejdou vůbec otevřít. Po otevření okna se mi zobrazuje jen: Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 18446744073621944088 bytes) in /home/www/webgarden/rel/lib/model.inc.php on line 0
To samé se mi ukazuje, když otevřu Webgarden: Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 361971135 bytes) in /home/www/webgarden/rel/lib/model.inc.php on line 0
Nevíte, jak to napravit?
Děkuji.
db-9/m
Profil *
vojja01:
Napiš stížnost na tech@wgz.cz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0