Autor Zpráva
Elevators
Profil *
ZDravím, mám menší problém. Mám normální HTML stránku s formulářem a potřebuji do form action dát nějakou fci z php. Konkrétně dělám plugin do WP a fce pro cestu k souboru je:
WP_PLUGIN_URL.'/'.str_replace(basename( __FILE__),"",plugin_basename(__FILE__))
. Jak tedy dostat něco takového?
<form action= "<?php echo (WP_PLUGIN_URL.'/'.str_replace(basename( __FILE__),"",plugin_basename(__FILE__)))  ?>/sms.php" method="post">
AM_
Profil
Elevators:
a potřebuji do form action dát nějakou fci z php
WP_PLUGIN_URL.'/'.str_replace(basename( __FILE__),"",plugin_basename(__FILE__))
Toto není funkce, nicméně výraz. Bohužel nepřesné vyjadřování vede k tomu, že nevím, co chceš.
- zavolat funkci, která ti vytvoří URL odkaz, který dosadíš do <form action=""> ? To lze, dokonce to, co jsi napsal, i funguje (ale to bys tu asi nebyl)
- aby se po odeslání formuláře zavolala PHP funkce? To nelze. Tedy ne přímo. V zásadě vždy po odeslání formuláře se volá skript, který je na adrese uvedené v action="". A v tomto skriptu si můžeš pustit, co chceš, jakoukoli funkci. Zkrátka HTML formuláře se odesílají na URL a je principielní nesmysl, aby se místo odeslání na URL volala PHP funkce.
Elevators
Profil *
Ten výraz mi má vypsat relativní cestu adresáře, ve kterém je soubor sms.php, který zpracuje formulář. A to co jsem napsal bohůžel nefunguje.
AM_
Profil
Elevators:
A to co jsem napsal bohůžel nefunguje.
asi je to rozbité aneb bylo by dobré napsat, co to echuje a co by to echovat mělo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0