Autor Zpráva
Beda2
Profil *
Potřeboval bych pomoc, mam problém s tim, že si do vyhledávacího formuláře načtu zpátky hodnoty, který jsem vyhledával a chtěl bych tam mit i tlačítko, který by ty hodnoty vymazalo, reset samozřejmě nefunguje, tak se chci zeptat, jak na to.


A druhej dotaz se týká toho, že si chci formulářem odeslat proměnou do který jsem předtim načetl jeden atribut z tabulky

třeba takhle,ale zkoušel jsem i všechny možný iný varianty
<input type="hidden" name="nazev" value='.$promena.'>

a zadam tam třeba název a pak ten název po odeslani chci někde vypsat, jenže, když se pak o to vypsání pokusim, tak se mi vypíše jen čast do mezery. dejme tomu, že do tý proměný třeba načtu "Big Ben", odešlu to, vypíšu přes echo a zobrazí se jen Big
AM_
Profil
Beda2:
tak se mi vypíše jen čast do mezery.
si zkus do svého výrazu dosadit:
<input type="hidden" name="nazev" value=vyraz o vice slovech>

hodnota atributu "value" bude "vyraz" a dále budeš mít tři nepojmenované hodnoty "o", "vice" a "slovech". Jinými slovy ti tam chybí uvozovky, což je mi s podivem žes na to nepřišel, protože jinde je používáš. Příště si taky zobraz v prohlížeči zpracovaný HTML kód, tohle bys tam hned viděl.

chtěl bych tam mit i tlačítko, který by ty hodnoty vymazalo
<input type="hidden" name="nazev" value='.$promena.'>
<input type="button" value="smazat" onclick="this.form.nazev.value = '';">
t4nn3r
Profil
u hidden elementu používám k oddělení výrazů podtržítko "_", to se mi osvědčilo asi nejlépe. pad při zpracování použijte
str_replace('_', ' ', $obsah_toho_elementu); // nahrazení podtžítek mezerou
nebo
$pole = explode('_',$obsah_toho_elementu );
pak budete mit
$pole[0].. vyraz
$pole[1].. o
$pole[2].. vice
$pole[3].. slovech


[#2] AM:
u <input type="button" value="smazat" onclick="this.form.nazev.value = '';"> sem míval problémy se selectem , radiem, a checkboxem. Radši proto nuluju přímo vybrané elementy.
Beda2
Profil *
t4nn3r:

To s tou promenou mi uz jede, diky.

Ale mohl bys mi jeste napsat, jak nulujes primo vybrane elementy?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0