Autor Zpráva
polk
Profil *
Zdravím, přemýšlel jsem nad automatickým vytvořením subdomén ale napadlo mě udělat form na vytvoření složky. Ale problém je vtom, že bych potřeboval aby se vytvořil FTP přístup a pak odeslali informace na email. Mohl by mi někdo pomoci?
Taps
Profil
polk:
pro odeslání emailu můžeš použít funkci mail. FTP přístupem máš na mysli co konkrétně?
nightfish
Profil
polk:
aby se vytvořil FTP přístup a pak odeslali informace na emai
pravděpodobně bude potřeba uložit informace do konfiguračního souboru FTP serveru, případně databáze (pokud si FTP server načítá údaje z ní)
pak bude potřeba FTP serveru říct, že si má znovu načíst konfiguraci
a odeslání mailu je trivialitka popsaná ve FAQ
polk
Profil *
Říkám, odesílání e-mailu je pro mě hračka ale toto aby to vytvořilo přístup FTP jako třeba host: localhost jméno: nazev_nazev heslo: co zadal ve formu apod..
hladis
Profil
polk:
Myslíš to, jak to mají třeba freehostingy?
AM_
Profil
polk:
aby to vytvořilo přístup FTP jako třeba host: localhost jméno: nazev_nazev heslo: co zadal ve formu apod..
No to záleží, jaký FTP server (konkrétní program) používáš. Zkus si ho trochu oťuknout, tipoval bych, že na linuxu možná budou uživatelské účty v nějakém textovém configu, ale nejsem linuxák, tak nevím.
polk
Profil *
No kámoš měl toto automatické vytváření a je na placeném hostingu jakože nemá na linuxu apod..
AM_
Profil
polk:
na hostingu si to sám nezařídíš.
Příště zkus trochu zlepšit větnou stavbu a použít interpunkci, netuším, co znamená "jakože nemá na linuxu apod..", pokud apod není nějaký program, který tvůj kamarád na linuxu nemá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0