Autor Zpráva
radas
Profil *
Zdravim,
chtěl bych se zeptat, jestli by mě někdo nenasměroval jak vyřešit tuto situaci:
Mam formulař form.php kde jsou nějaké položky(nepodstatne řešit) a ja bych potřeboval aby po odeslani dat na soubor zpracuj.php se stránka s formulářem(form.php) přesměrovala na uvodni stranku (index.php) a data ktera se maji zpracovat z formulaře se právě zpracovaly v souboru zpracuj.php ale ja bych potřeboval aby se soubor zpracuj.php spustil v novem okně. Nemam představu jak to udělat...jde to vůbec udělat?
Alphard
Profil
Podobný problém se řeší vedle otevření nového okna.
Jak je tam zmíněno, otevření nového okna je značně nespolehlivé. Nebylo by lepší zpracovat data ve zpracuj.php a potom přesměrovat na index?
radas
Profil *
no takhle to mam momentalně, ale to mi moc nevyhovuje, protože skript zpracuj.php zpracovava data z formulaře a pak je rozesíla mailem a podava informace jestli email byl odeslan nebo ne.
AM_
Profil
radas:
to moc opravdu nejde. Lepší je normálně soubor zpracovat a vrátit se na index, výsledek posílání mailů můžeš třeba zapsat do dočasného souboru a ten otevřít v novém okně. Nebo udělat schovávací popup přímo do indexu, to by mohlo být přívětivější.
radas
Profil *
AM:
Nebo udělat schovávací popup přímo do indexu, to by mohlo být přívětivější. prosim tě jak to mysliš?
AM_
Profil
Nejlépe zpracuj formulář přímo v index.php, dej si někam na začátek podmínku, že pokud byl form odeslán, includuje se zpracuj.php.
Pak třeba pomocí jQuery udělej schovávací okno, ve kterém zobrazíš výsledek operace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0