Autor Zpráva
qHp
Profil *
Zdravím,

Mám problém a týká se PHP skriptů na webu. Přestěhovali jsme se z WZ na Endoru... překopírovali včšechny soubory a upravily adresu, jméno a heslo k databázy.

Ale je tu problém, který nám vrtá už dlouho hlavou... nemohli jsme přijít na chybu..
Proto jsme celý skript dali na WZ a na WZ to funguje, ale na Endoře ne... (jde o registraci nových uživatelů a přihlášení... více problémů jsme nezjistily, protože jsme se nemohli přihlásit na web :D )...
----------------
Dělá chybu v tom, že když se chci přihlásit/registrovat, tak mi to napíše "Musíš vyplnit všechna políčka!" a přitom jsem všechna vyplnil... jak říkám na WZ to funguje ale na Endoře ne..
Radek9
Profil
qHp:
Věštecká koule mi zjevila chybu na 14. řádku.
qHp
Profil *
na 14. řádku je :
exit;

takže tam chyba asi nebude ;)
Davex
Profil
Pokud je to nějaký samodomo skript, tak možná na Endoře není zapnuto register_globals a skript nepoužívá pro získání obsahu formulářových polí superglobální pole $_GET nebo $_POST.
qHp
Profil *
Asi si taky myslím že tam nejdou t GET a POST... protože jsem zkusil dát proměnnou jako jméno a heslo pro přihlášení, a normálně to fungovalo, ale když sem dal zpět aby našlo z toho formuláře name..tak to už nešlo...

A jak to mám tedy zprovoznit když tam nefunguje jak GET tak ani POST? Nějaký jiný způsob není?
mckay
Profil
qHp:
Počkat počkat. Chceš říct, že na Endora.cz nefunguje předávání dat v $_GET a $_POST (+ $_SESSION). To by bylo přinejmenším trochu divné. Hostuju na Endoře pár webů a s $_GET i $_POST to funguje v pohodě. (Sessiony samozřejmě také).
qHp
Profil *
Tak mě to nefunguje... tobě jo .. ale mě ne.. a je to divné že to nejde teda jenom mě...
fuckin
Profil
qHp:
Tak mě to nefunguje... tobě jo .. ale mě ne.. a je to divné že to nejde teda jenom mě...
Ano, jenom tobě to nefunguje to je opravdu divné. Tato základní funkce nefunguje na takovém hostingu? Problém bude jinde...doufám že ti to došlo.

Vypiš si ty superglobalní proměnné přes var_dump
qHp
Profil *
už to funguje... stačilo jenom místo $HTTP_POST_VARS dát jen $_POST (nevím v čem je rozdíl mě to přijde stejná funkce) ...

Takže teď přepsat všechny VARy na POST :D ..

Na WZ stačí ty VARy ale na Endoře musí být POST .

Jinak dík ;)
Davex
Profil
qHp:
Rozdíl je v tom takový, že jsou už asi osm let (od verze PHP 4.1) pole $HTTP_*_VARS označena jako zastaralá a nemají se používat. V PHP 5 jdou zapnout konfigurační volbou register_long_arrays, ale v PHP 6 už tato možnost nebude.
Radek9
Profil
qHp:
takže tam chyba asi nebude ;)
Číslo 14 bylo náhodně vybrané číslo, které vás mělo upozornit, že bez kódu vám asi nic moc neporadíme. :-)
rexi
Profil *
qHp:
Pokud vidim dobre tak kazdy zde radil $_POST a $_GET, nikdo zde nepsal ten zastaraly zpusob. Proc jste tedy psal ze to tak mate?
JAAkub
Profil
Mne na ENDORE nefunguje ani FWrite
Lukas Art
Profil *
Možná blbá rada ale zkus popřemejšlet o placeným hostingu, pokud se porozhlídneš po underground forech seženeš hosting (1500 MB) s mysql a php neomezeně domén (3.řádu), a mailů s doménou za 200 kč na rok. ;
rexi
Profil *
JAAkub:
A echo ti tam jede? Zamysli se první než něco napíšeš

Lukas Art:
Možná blbá rada ale zkus popřemejšlet o placeným hostingu, pokud se porozhlídneš po underground forech seženeš hosting (1500 MB) s mysql a php neomezeně domén (3.řádu), a mailů s doménou za 200 kč na rok. ;
Jo to je pěkně blbá rada, endora nabízí víc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0