Autor Zpráva
SuGi
Profil *
Zdravim,

mam menší problem. Hosting na kterém mam web má nastavený allow_url_fopen na off. Z důvodu bezpečnosti mi prý nepomůžou a nechají ho vypnutý. Můj problém je, že potřebuji includovat PHP soubor, ve kterém mam některé funkce z jiné domény a tyto funkce používat. Co jsem hledal tak nejlepší řešení by bylo asi cURL, jenomže ať se s tím pokouším udělat cokoliv, funkce ze souboru mi použít nejdou, pouze se mi ho daří vypsat pomocí CURLOPT_RETURNTRANSFER. Tuší někdo co s tím? Klidně i úplně jiný způsob...
DoubleThink
Profil *
SuGi:
Hosting na kterém mam web má nastavený allow_url_fopen na off
Najdi si lepší hosting.

jenomže ať se s tím pokouším udělat cokoliv, funkce ze souboru mi použít nejdou
Specifikuj blíže "cokoliv" a "nejdou".
Pokud se ti daří vypsat zdrojový kód z externího serveru, pomohla by ti pravděpodobně funkce eval.
SuGi
Profil *
Vypíše se jen to co tam mam jako print, zbytek souboru se ignoruje (nejspíš, protože se PHP spustí již na doméně, odkud soubor stahuju)... ale kdybych ten soubor neuložil jako PHP, ale např txt, určitě bych vytáhl všechno a pak bych mohl použít eval, problém je v tom, že pak si to bude moct stáhnout každej amatér, kterej umí stáhnout jeden soubor. Vysvětlím princip, jak si to představuji.
Doména 1 - PHP soubor (pojmenujme ho třeba soubor.php), ve kterém jsou funkce a třídy.
Doména 2 - aplikace, která bude chtít vytvořit třeba nějakou třídu, jejíž deklarace se nachází právě v soubor.php, za normálních okolností, kdyby bylo všechno na jedné doméně, použil by se include a bylo by po starostech, to ale tady nejde
SuGi
Profil *
btw: hlavní je, aby se pak všechny funkce které jsou uloženy na Doméně 1 a volány Doménou 2 spouštěly na doméně 2, aby jen neproběhly na doméně 1 a jediné co by z toho doména 2 měla byl return...
DoubleThink
Profil *
SuGi:
kdybych ten soubor neuložil jako PHP, ale např txt, určitě bych vytáhl všechno a pak bych mohl použít eval
Jiný způsob neexistuje.
SuGi
Profil *
No, aspoň vim, že to nemá cenu hledat ani vymejšlet :-) díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0