Autor Zpráva
spiider
Profil *
Ahoj, mám nainstalovaný program webcam v ubuntu na který se připojím a zobrazuje mi obraz z webkamery v pohodě. Ale já chci uložit snímek z této webkamery a nahrát ho na server. Ale nevím proč, ale uloží mi to obrázek na kterém je vidět jenom vrchní půlka obrazu a spodní půlka je jakoby rozsypaná?? tady je zdroják jak to provádím a mám kameru logitech 3000......nemáte někdo nápad proč je tomu tak.

session_start();
    $fotka = "http://xx.xx.xx.xx:8888";
    $nazev = time().'fotka'.'.jpg';
    

$spojeni = ftp_connect("ftp.xxx.cz");
ftp_login($spojeni, "login", "heslo");
if(!ftp_put($spojeni, "cesta_ke_slozce/$nazev", $fotka, FTP_BINARY)) {
echo("Chyba pri nahrani souboru!");
}
else {
  echo("Soubor nahran!");
}
ftp_close($spojeni);
Joker
Profil
spiider:
uloží mi to obrázek na kterém je vidět jenom vrchní půlka obrazu a spodní půlka je jakoby rozsypaná
Jsou špatně i zdrojové obrázky (které ukládá webkamera na disk), nebo jen cílové (ty na webu)?
spiider
Profil *
Joker:
No ono se to na disk ani neukládá ale posílá se to přímo z té adresy na server a jak jsem asi zjistil tak problém může být v tom že se ten obrázek nenačte celej prostě ale nevím jak to vyrešit :(
spiider
Profil *
Tak sem ještě zjistil že pokud bych tento obrázek uložil přikazem wget, tak že se uloží v pořádku. Zjistil jsem že by to šlo pres curl, ale koukal jsem v manuálu ale nějak jsem nepochopil kam ten wget vepsal.......neporadíte někdo??

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0