Autor Zpráva
drak654
Profil
index.php?premen1=hod&premen2=gfds&premen3=ahgs

premen1=hod
Článok č. 1
Článok č. 2
Článok č. 4
Článok č. 5

premen2=gfds
Článok č. 2
Článok č. 4
Článok č. 5

premen3=ahgs
Článok č. 1
Článok č. 4
Článok č. 5
Článok č. 6

Spoločné články tu sú 4 a 5

A teraz k otázke: ak zadám adresu index.php?premen1=hod&premen2=gfds&premen3=ahgs potrebujem, aby sa mi zobrazili články, ktoré sú spoločné.

index.php?premen1=hod&premen3=ahgs - to isté...
fajzen
Profil
drak654:
hodil by som tie články do polí a potom by sa dala použiť funkcia array_intersect
Alphard
Profil
Jestli ty články berete z databáze, mohlo by být jednodušší omezit výběr již na její úrovni. Záleží na struktuře.
drak654
Profil
to je na mňa ako začiatočníka zložité.. a nedá sa nejako urobiť niečo také
<?php if($_GET["premen1"] != "hod"): if($_GET["premen2"] != "gfds"): if($_GET["premen3"] != "ahgs"): ?>

viem, toto nejde.. ale nejaká náhrada?
Alphard
Profil
drak654:
Odpovězte na základní otázku, kde berete ty články.
A dejte sem script, kterým vypíšete články splňující jednu podmínku, tj. třeba pro index.php?premen1=hod (to vám předpokládám funguje).
drak654
Profil
Články píšem ako do HTML, aktualizovaním súboru. A v podstate ja sa pýtam ako takú podmienku urobiť..
SpotRudloff
Profil *
Podobně tak, jako jsi psal.

<?php
if($_GET['premen'] == "hod" AND $_GET['premen2'] == "gfds" AND $_GET['premen3'] == "ahgs"){
include "clanek4.html";
include "clanek5.html";
}else{
echo "Premen &amp; Premen2 &amp; Premen3 se neshodují v žádné článku!";
}
?>


Přeloženo:
Pokud premen má hodnotu hod a premen2 má hodnotu gfds a premen3 má hodnotu ahgs nahraj clanek4.html a potom nahraj clanek5.html. Pokud nemají tyto hodnoty, napiš: Premen & Premen2 & Premen3 se neshodují v žádné článku!

Tohle by to mohlo pomoc. :)
SpotRudloff
Profil *
Pokud bys chtěl, můžu ti napsat i script, který udělá to samé, ale bere více hodnot.
drak654
Profil
Presne niečo takéto som chcel.. Vďaka SpotRudloff!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0