Autor Zpráva
Hruška
Profil *
Zdravím, mám soubory n-mp3.php, n-video.php a ,n-serial.php. U n-serial.php mi však začalo psát 3 warningy:
Warning: include() [FUNCTION.INCLUDE]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 0 is not allowed to access ./config.php owned by uid 104 in /webs/webs/multipage.cz/n-serial.php on line 21

Warning: include(./config.php) [FUNCTION.INCLUDE]: failed to open stream: Success in /webs/webs/multipage.cz/n-serial.php on line 21

Warning: include() [FUNCTION.INCLUDE]: Failed opening './config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /webs/webs/multipage.cz/n-serial.php on line 21

n-serial.php a n-video.php mam úplně stejně a řádek 21 mam:
include("./config.php");

zkoušel jsem i include("config.php"); i require("config.php"); i includovat jiný soubor, furt to ale píše tuto chybu
AM_
To vypadá na nějaký problém s právy, zkus kontaktovat podporu hostingu
fuckin
zkus include_once dirname(__FILE__)."/config.php";

pokud to nepomuze nahrej na server ty soubory znovu, nejakym zpusobem jsou spatne ulozene

Moderátor Majkl578: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Majkl578
Vypadá to, že script běží pod rootem (bezpečnostní díra ze strany hostingu) a snaží se přistoupit k souboru, který byl vytvořen někým jiným. Kontaktování hostingu bude asi nejlepší řešení.
Hruška
Profil *
Dobře zkusím to podle vašich rad děkuji... K serveru přistupuji pod účtem root

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0