Autor Zpráva
Scrash
Profil
Zdar lidi, mam problem s upload systemem, vše již je hotové, na localhostu mi upload funguje na 100%, jenže když ho hodím na net, tak můžu uploadnout maximální soubor o velikosti 16MB, slyšel jsem něco o scriptu, který ten soubr rozkouše na částečky po 2 MB, uloží do paměti a po nahrání celého souboru, se ty částečky zase spojí a uloží na server, nevěděli byste o něčem, velice by se mi to hodilo.

toto mi odepsali na jinem foru:
To je blbost niejaky script. Obmedz to na 100 MB a ked mas vlastny server tak nastav v php.ini max_file_size = 128 M a este niejake su 1 pozri google ja to tak mam na simple-upload.eu

a toto jsem odepsal ja:
no ja mam server od znameho, on mi rikal, ze to nastavil na 32MB. Ale ikdyz nahravam soubor o velikosti 21mb, tak to stejne nefunguje, kdyz nahraju mensi, tak vse probehne ok, ulozi se soubor na server a vse se zapise do mysql. Kdyz jsem chtel nahrat vetsi, tak to nacitalo a pak se vubec nic neprovedlo :-( nevis cim by to jinak mohlo bejt ?
AM_
Profil
Scrash:
max_file_size = 128 M
Žádná direktiva max_file_size v php.ini neexistuje, pokud jsi ji nastavil, nemá to žádný účinek.

Existuje:
upload_max_filesize = 32M //maximální velikost uploadovaného souboru
post_max_size = 8M //měla by být větší/rovna velikosti maximálně uploadovaného souboru, aby vůbec bylo možno takový objem dat přenést

slyšel jsem něco o scriptu, který ten soubr rozkouše na částečky po 2 MB, uloží do paměti a po nahrání celého souboru, se ty částečky zase spojí a uloží na server, nevěděli byste o něčem, velice by se mi to hodilo.
Něco podobného jsem si psal v C#, už ani nevím, jestli jsem to dotáhl do funkční podoby. Nicméně lepší je si zvýšit limity v nastavení PHP, toto bude vždy vyžadovat nějakou aplikaci u klienta (v lepším případě java/flash), což není nejlepší řešení.
Scrash
Profil
diky za radu s tim post_max_size. uz to funguje jak má :-)
Kubuska112
Profil
Scrash:
slyšel jsem něco o scriptu, který ten soubr rozkouše na částečky po 2 MB, uloží do paměti a po nahrání celého souboru, se ty částečky zase spojí a uloží na server
Myslíš datové pakety?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0