Autor Zpráva
Tomast
Profil
Zdravím,
vytvářím stránky přes PHP a mám hlavní stránku, ve které je nahoře menu a pod ním iframe. Potřeboval bych poradit, jak udělat aby se pro každou stránku zobrazovalo jiné menu. Jak mám níže v kódu, tak aby se místo "Hlavní stránka" zobrazilo odkaz na "Blbost".
Tuším, že by to mohlo jít přes if, ale nenapadáme mě varianta, jak to udělat.
<?php
    echo "<div style='text-align: right'><strong>Jste přihlášen jako";
	echo " " .$_SESSION['login'];
	echo "</strong> | <a href='hlavni.php' target='adminer'>Hlavní stránka</a> | <a href='logout.php'>Odhlásit</a></div>";
?>


Děkuji předem za rady.
AM_
Profil
No problém je v tom, že mícháš dvě řešení: dynamické stránky v PHP (které se řeší bez rámců) a rámcové řešení statické stránky s menu a framy. Pomocí JavaScriptu (nebo i bez něj, znovunačtením celé stránky a ne jenom iframu) by šlo docílit toho, aby se překresilo i menu, ale lepší bude, když se vykašleš na iframe a nahradíš ho dynamikou PHP.
Tomast
Profil
V PHP to dělám hlavně kvůli tomu, že je to takový menší administrační web, přidávání do tabulek v MySQL, atd.y takže proto jsem zatím použil iframe. A kdybych to teda chtěl překopat na 100% dynamické PHP, jakým způsobem bych to měl udělat?
SpotRudloff
Profil *
Dát funkci
include();
.
AM_
Profil
Tomast:
V PHP to dělám hlavně kvůli tomu, že je to takový menší administrační web, přidávání do tabulek v MySQL, atd.y takže proto jsem zatím použil iframe.
např. takto
Tomast
Profil
ok, s tím include jsem si to myslel, ona není asi jiná možnost a za ten odkaz děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0