Autor Zpráva
doby92
Profil *
Dobrý den chci se zeptat jak vypadá script, který vytvoří vlastní profil když se zaregistruje ňáký uživatel. aby si tam mohl davat fotky atd... (neco jako Facebook, lide atd.) Děkuji

Moderátor Majkl578: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
panther
Profil
doby92:
jestli chceš ten script napsat, připiš na sebe kontakt a odměnu, kterou za poptávaný script nabízíš.

Pokud nechceš nic nabídnout a není to tedy zakázka, hledej na diskusi, nauč se základy PHP+MySQL a přijď s konkrétním problémem, pokud nějaký budeš mít.
doby92
Profil *
A co % z webu???
mattyZEM
Profil
doby92:
A co % z webu???
Myslím, že nikdo nebude mít zájem dělat za % z webu, když neumíte ani takové základy.
doby92
Profil *
http://www.hledame-programatory.ic.cz
doby92
Profil *
no já však ne ale chtěl bych udělat něco jako je facebook + výrazné úpravy = LIDI = reklamy = prachy
panther
Profil
doby92:
= LIDI = reklamy = prachy
pokud ta rovnice končí takhle a věříš, že tak bude končit i v reálném světě, nabídni nějakou odměnu v korunách, investice se ti jistě brzy vrátí.
doby92
Profil *
to zajisté ale kde tu investici sebrat...tady jde hlavne o to jestli jste tak ochotni venovat tomu cas...zajiste jsou penize na ruku jistejsi ale zas jich nemusi byt tolik kdyby jste meli pak staly prijem
panther
Profil
doby92:
tady jde hlavne o to jestli jste tak ochotni venovat tomu cas
já (a spousta dalších) by byla, ale ne zadarmo. Jsi dalším z těch, kdo má velké oči a představuje si všechno jako Hurvínek válku. Není tak jednoduché z projektu vytříškat slušné peníze.
doby92
Profil *
to chapu...a nepredstavuju si to lehce, kdyby jo tak nejsem tu...
Majkl578
Profil
doby92:
něco jako je facebook
Přeji hodně štěstí a pár milionů do rozjezdu. Nutno podotknout, že společnost Facebook inc. zaměstnává mnoho zkušených lidí (kupodivu za peníze) a vlastní rozsáhlé serverové prostory.
mattyZEM
Profil
doby92:
http://www.hledame-programatory.ic.cz
Co my s tím? Mimochodem, zajímalo by mě, kdo by měl zájem pracovat pro někoho, kdo na internetu píše anonymně.

Jinak, když už si sem publikoval ten odkaz, tak by mě zajímalo, co to mám v síťovce za vir, když mi na tom webu píše, že mám IP adresu 88.86.100.183, ale v PC to vidím jinak.

něco jako je facebook
Tak proč hledáš někoho, kdo programuje v PHP?
Majkl578
Profil
mattyZEM:
Tak to asi máme stejnou IP. (Jaká je pravděpodobnost, že studujeme na stejné škole a neznáme se?)

Přemýšlím, jestli tu tohle vlákno nechat, přesunout do prací a zakázek nebo přímo k ledu. Mimojiné, autor tématu tu spamuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0