Autor Zpráva
radvis
Profil *
Nemohl by mi někdo prosím říct, co to vlasne modUly jsou? Dejme tomu, že bych sem napsal "potřebuju modul pro košík" (tak jsem to někde četl). Díky.
AM_
Profil
V jakém kontextu?
Obecně modul se myslí jakýsi "funkční celek" programu, obvykle udělaný tak, aby byl přenositelný i do jiných programů.
Např. v Nette Frameworku se konkrétně do modulů sdružují související presentery.
radvis
Profil *
V nette trochu umím, ale pořád mi není jasne co to vlasně je ten modul. Například tohle: http://webtrh.cz/87789-importni-modul-prestashop. Ja možná vim, co to je (podle toho, co jsi napsal v příspěvku 2), ale nedokazal bych to vysvětlit. Díky.
Majkl578
Profil
Jiným slovem, "plugin"?
radvis
Profil *
Omlouvám se, ale nemohl by jsi to prsím rozvést? Hledal jsem na netu, ale nic, co by mi to vysvětlilo (trochu víc do podrobna) jsem nenašl.
panther
Profil
radvis:
ale nemohl by jsi to prsím rozvést?
co chceš rozvést? Podstatné bylo řečeno v [#2], více třeba zde. Nevím, co bys chtěl slyšet více.
radvis
Profil *
Ok no, díky.
AM_
Profil
Modul obecně není opravdu nic víc, než co jsem napsal. Pokud někdo potřebuje "modul pro košík", myslí tím, že potřebuje část programu, která mu do programu zanese (nákupní ?) košík.
radvis
Profil *
Dobře, díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0