Autor Zpráva
pc_jimbo
Dobrý den, mám PHP kód mojí stránky a celý web funguje bez problémů. Když ale otevřu a uložím config v PSpadu, tak mi to hází tuto chybu:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/config.php:1) in /www/config.php on line 93

Obsah config:
function presmeruj($kam='') {
header("Location: ".$kam);
}

Celá ta chyba se zobrazuje jen na základě toho, že to otevřu a uložím v PS padu. PS pad už jsem přeinstaloval. Zkoušel jsem to otevírat v jiných editorech, ale bez úspěchu, vždy se tam rozhodí kódování.

Nevíte kde je chyba a jak by se dal ten PSpad napravit? Děkuji
panther
pc_jimbo:
možná BOM, nebo něco jiného. Kdybys zagooglil chybovou hlášku, zjistil bys, že máš před headerem odeslaný nějaký výstup, což nesmí být. PSPad jako takový je v tom nevinně.
pc_jimbo
ale tuto chybu to hlásí jen když soubor uložím v pspadu. Kamarádovi tuto chybu nedělá. Je tedy něco konkrétního co bych měl udělat ?
panther
pc_jimbo:
už jsem to jednou řekl: „možná BOM“. Bez odkazu na web je to věštění z koule, nic jiného mě nenapadá. Hledej, než se zeptáš, co že to vlastně je.
TFSi
pc_jimbo:
V PSPadu: Nastavení -> Nastavení programu -> Program 2 -> odškrtnout "Ident. byty v kódování UTF8". Potom všechny soubory ulož znovu.
pc_jimbo
TFSi:
Super, díky moc, tuhle odpověď jsem potřeboval
TFSi
pc_jimbo:
Nemáš zač, ale panther má pravdu: lepší třikrát bezvýsledně hledat, než se jednou blbě zeptat...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: