Autor Zpráva
Miski
Profil *
Dobrý den,
chci se zeptat jak by se dalo řešit toto. Na serveru mám uloženo nějakých 20 souborů (500MB každý) a chci je nabídnout uživatelům ke stažení, ale né jako jednotlivé linky, ale že by to byly třeba checkboxy a že by si zathrl co by chtěl a dal download a že by mu vyskočilo odkaz na stažení, ale pouze jeden (ikdyby stahoval 5 souborů najednou). Nějaké ZIPování souborů je nemožné, protože je hodně kombinací. Nevím jestli je to srozumitelné pro Vás :)
__construct
Profil
PHP obsahuje funkcie na zipovanie (poprípade PECL ), ale netrúfam si odhadnúť čo to urobí pri zipovaní takých veľých súborov ..
Majkl578
Profil
Nejspíš bych to řešil spuštěním bash scriptu. Například:
shell_exec('tar cjf archive.tbz2 soubor1 soubor2');
Miski
Profil *
Majkl578:

hledal jsem k tomu nějakou nápovědu a nic moc jsem nenašel. To je něco jako příkazový řádek na serveru?
nightfish
Profil
Miski:
hledal jsem k tomu nějakou nápovědu a nic moc jsem nenaše
v [#3] si klikni na to shell_exec
Miski
Profil *
Díky. No, nejsem zrovna dvakrát dobrý angličtinář, ale nějak jsem z toho všeho co tam lidi psali nepochopil jak docílit toho aby se mi vytvořil nějaký klikací odkaz. A ještě tam psali, že je to dost často zakázané ta funkce. Je nějaký způsob jak zjistit zda-li ta funkce u mě vůbec funguje než se o něco vubec začnu pokoušet?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0