Autor Zpráva
izoo
Profil *
Dobrý den, na adrese www.izoo.eu se mi zničeho nic začala objevovat Fatal error. Vůbec netuším, co s tím mám dělat. Prosím, poraďte mi. Děkuji

Moderátor Joker: Titulek „Fatal error“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
panther
Profil
izoo:
Vůbec netuším, co s tím mám dělat.
opravit. Chyba je pospaná jasně, kde se vyskytuje taky, ne?

se mi zničeho nic
do „zničeho nic“ předpokládám započítáváš i zásah do zdrojových kódů stránky, že? :-)
Joker
Profil
izoo:
Dobrý den, na adrese www.izoo.eu se mi zničeho nic začala objevovat Fatal error. Vůbec netuším, co s tím mám dělat. Prosím, poraďte mi. Děkuji
Porouchalo se mi auto. Jezdilo a pak přestalo. Vůbec netuším, co s ním dělat. Prosím, poraďte mi. Děkuji.

Až mě překvapuje, jak důkladně se tomu dotazu podařilo obejít tu pro nás nejpodstatnější informaci: o jakou chybu jde.
Ještě navíc je ten kód tak rozbitý, že hláška je vidět jen při zobrazení kódu stránky.

Komu se nechce hledat:
Fatal error: Call to undefined function get_page_language()

Říká to, že voláte funkci jménem get_page_language(), která není definována.
panther
Profil
Joker:
Ještě navíc je ten kód tak rozbitý, že hláška je vidět jen při zobrazení kódu stránky.
opravdu? Mě se ve FF zobrazila normálně :-)
izoo
Profil *
Web je tvořen pomocí drupalu. Do zdrojového kódu jsem nezasahoval.
První dva řádky z page.tpl.php:

<!doctype html public "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" lang="<?php echo get_page_language($language); ?>" xml:lang="<?php echo get_page_language($language); ?>">
Joker
Profil
izoo:
No... a PHP si stěžuje na to, že funkce get_page_language() neexistuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0