Autor Zpráva
vit
Profil *
Ahoj kde jste se učily i PHP a MySQL? popřípadně poradíte mi nějakou knihu nebo něco podobného?
cesilek
Profil *
vit:
Na základy máš nejlepší linuxsoft.cz Tam je seriál o php, který je ideální do začátků.. Když budeš chtít své znalosti zlepšit, tak je dobrá kniha mistrovstvý v php.
Radek9
Profil
vit:
Všechno, co umím (HTML, CSS, XML, XSL, PHP, JS, SQL, …) jsem se naučil z návodů, tutoriálů, ukázek a příkladů na internetu (s něčím mi radili přátelé a místní diskutující). Takže bych, být vámi, začal místní sekcí o PHP, potom přešel sem a sem a přitom četl něco z linuxsoftu a podobných stránek.
mckay
Profil
vit:
Linuxsoft.cz; Kniha "PHP a MYSQL5 Hotová řešení od Lubomíra Lacka", "Miroslav Ponkrác - Php Krok za krokem." Rád bych ale zmínil, že ta od Ponkráce není pro začátečníky úplně vhodná - alespoň pokud si nezařídí pro své aplikace mimo localhost kvalitní webhosting. Když jsem začínal, pořídil jsem wz.cz a měl problémy s tím, že jsem se naučil jak na to v php5 a nikde mi to nechtělo chodit :-).

Ahoj kde jste se učily
Měkké :-).
Majkl578
Profil
vit:
kde jste se učily
Snad tedy nebude vadit, když odpovím i já.

cesilek:
Linuxsoft je vzhledem k zastaralosti a kvalitě některých informací velice nekvalitní zdroj, osobně lidi od učení se odtamtud úmyslně odrazuji (a ano, vím proč, není to averze).

mistrovstvý
„mistrovství“?

mckay:
jsem se naučil jak na to v php5 a nikde mi to nechtělo chodit
To už bude asi hodně let... Rozhodně to není problém současnosti.
soucekgns
Profil
polopate.jakpsatweb.cz
fopen
Profil *
Tiež dobry spôsob je analyzovať hotove skripty napriklad s pomocou php manualu. Ďalsia dôležita vec je urobiť si zadanie, cieľ a fakticky od začiatku robiť prakticke pokusy...
Typický použitie :)
<?php
$Lines = file('path/file.txt');
foreach($Lines as $Key => $Line) {
	print $Key.'::'.$Line."\n";
}
?>
SpotRudloff
Profil
cesilek:
tak je dobrá kniha mistrovstvý v php

Pro tebe spíše Mistrovství v českém pravopisu.
WertriK
Profil
http://php.net/
__construct
Profil
SpotRudloff:
Pro tebe spíše Mistrovství v českém pravopisu.
To je fajn, že si si všimol gramatickú chybu (nebol si prvý), ale si OT

Ja som začínal s touto knihou - Programujeme PHP profesionálně

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0