Autor Zpráva
MilanJ
Profil
Použil jsem Expresní instalaci, do ničeho jsem nezasahoval, přesto se mi neobjeví po spuštění jakékoliv stránky (*.php), vždycky jen "Stránku nelze nalézt..."
MilanJ
Profil
Kde by mohla být chyba?
Marty
Profil
Máš stránku uloženou ve správném adresáři a spouštíš ji přes http://localhost/neco.php ?
luka
Profil *
a disk mas ako naformatovany?
MilanJ
Profil
Při instalaci se vytvoří ikona "Test My PHP configuration", která se odkazuje na "C:\WINDOWS\explorer.exe http://localhost", tedy http://localhost, kde je uložený soubor index.php, který vypíše verzi PHP (je to testovací soubor).
Přesto stále "Stránku nelze nalézt...".

Musí se ještě něco přenastavovat?
MilanJ
Profil
a disk mas ako naformatovany?

NTFS
luka
Profil *
ved do toho suboru vloz svoju stranku, a nastartuj apach
MilanJ
Profil
Ale APACh běží!
luka
Profil *
milan ale Apache ti nepojde na NTFS ale len na FAT32 ak sa nemylim
MilanJ
Profil
Ale Apache mám spuštěnej!
luka
Profil *
tak asi nie ked ti to nejde, a na FAT32????? blbost nejaka
MilanJ
Profil
Možná hloupá otázka, ale jak poznám, že Apache server běží?
jany
Profil
Apache ide 100% aj na NTFS

2 MilanJ Mal by so ho mat v procesoch, (alebo nejaka ikona v tray, osobne nepouzivam php home, alebo v dosovskom okne by si mal mat , ze je spusteny apache run "running")

Ak to nevies naist, tak si ho normalne spust sam apache.exe
MilanJ
Profil
Chyba je opravdu ve spuštění Apache!

Mám tedy jiný problém...po spuštění Apche.exe se v DOSovském okně objeví hláška: "Normálně je povoleno pouze jedno použití každé adresy (protokolu, síťové adresy, portu) soketu: make_sock: could not bind to adress 0.0.0.0.:80 Unable to open logs"

Já ale nic nepřenastavoval, očekával jsem, že PHP Home udělá vše za mě...
MilanJ
Profil
Co s tím???
luka
Profil *
291764943 napis na icq
MilanJ
Profil
Apache.exe se v DOSovském okně objeví hláška:

"Normálně je povoleno pouze jedno použití každé adresy (protokolu, síťové adresy, portu) soketu: make_sock: could not bind to adress 0.0.0.0.:80
no listening sockets available, shuting down Unable to open logs"


Tahle hláška se mi objevuje stále, a to jsem instaloval jak PHP Home 2.3.4a, a když to nešlo, tak po odinstalování PHP Home i přímo APACHE 2.0.52, přesto je výsledek stále stejný.:-((((

Kde může být chyba?
MilanJ
Profil
Tak chyba byla v čísle portu... 80 sice bebí obsazený, nicméně...s 8080 už to chodí
Lasman
Profil *
Mel jsem podobny problem, nebehal mi apache a bylo to tim, ze jsem mel zapnuteho Skype. !!! (Pokud by nekdo narazil na podobyn problem)
Anonymní
Profil *
Pokud je to tady ještě aktuální, tak celý problém je v programu CCproxy.....
Hlášku: "Normálně je povoleno pouze jedno použití každé adresy (protokolu, síťové adresy, portu) soketu"
žádný jiný program ve své distribuci takovouto hlášku neobsahuje...pouze program proxy serveřík CCProxy :)
...a proč je tato chyba způsobována?....to nikdo neví...CCProxy prostě po určité době má "vyběhané" pakety a sice svou funkci plní dobře, ale tato proxy funguje jako samostatný program, nikoli jako nadstavba síťového protokolu....tudíž vyhazuje občas takovouto hlášku, protože se "plete" do práce jinému síťovému softwaru, který volá instrukce přímo na síťové rozhranní...nikoli jen požadavky na síťové rozhranní, tak jak to právě dělá CCProxy.
Díky za pozornost :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0