Autor Zpráva
Pajik
Profil
Prosím o radu někoho zkušeného. Mám na stránkách tento rolovací prvek, v kterém je několik položek na výběr. Potřebuji tento rolovací prvek změnit na zaškrtávací (vyměnit select name za input type="radio"), aby vše fungovalo stejně. U každé položky bylo jedno zaškrtávací políčko a možnost zaškrtnout jen jednu z položek (ne několik naráz) a když tuto položku zaškrtnu,tak aby se provedla změna stejně jako u vybraní položky z rolovacího menu. Napsal jsem to do diskuse s Javascriptem, ale ono se to tematicky asi více blíží PHP scriptu. Viz kod :

<select name="{$groupName}" id="group_{$id_attribute_group|intval}" onchange="javascript:findCombination();">
{foreach from=$group.attributes key=id_attribute item=group_attribute}
<option value="{$id_attribute|intval}"{if (isset($smarty.get.$groupName) && $smarty.get.$groupName|intval == $id_attribute) || $group.default == $id_attribute} selected="selected"{/if}>{$group_attribute}</option>
{/foreach}
</select>
panther
Profil
Pajik:
nějak nevím, kde je problém. Místo každého <option> budeš mít radio input. Všechny inputy budou mít stejný atribut name, aby šel vybrat jen jeden.
Pajik
Profil
Prosím tě a mohl by jsi mně ten kod přepsat tak, jak by to mělo být správně, neumím nahradit ten <option value> a prostě ty proměnné usadit stejně jako je to v rolovací položce. Kdo mně s tím pomůže dám mu 300,- Kč jako poděkování.
__construct
Profil
Pajik:
napíš na mail: j.kucharovic@gmail.com pozriem sa na to ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0