Autor Zpráva
Radas
Profil *
Zdravim, mam formular, ktery mi overi heslo a jak udelam, ze kdyz vlozim spravne heslo, posunu se na stranku kterou chci. diky

<form method="post">
<table>
  <tr>
    <td>Zadejte heslo: </td><td><input type="text" name="passwd" value=""></td>
    <td><input type="submit" name="over" value="Uložit"></td>
  </tr>
</table>
</form>

<?


if($_POST['over']){
    $dot="SELECT * FROM {$cfg['tbl_pers']} WHERE passwd='{$_POST['passwd']}' AND id='{$_GET['id_pers']}'";
    $value=queryDBdata ($dot);
    if(count($value)==1){
        
       echo "dobre";
        
        
         }else{
        echo "spatne heslo";
    }
}    

?>

Moderátor Joker: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
__construct
Profil
napr. cez header
btw. tie inputy si ošetri voči query injections
Radas
Profil *
a co presne je potreba nastavit, aby to chodilo pres Header? nejak se mi to nedari...
Nox
Profil
aby co chodilo přes header? ukázku přesměrování je v odkazu co postnul __construct
MartinR
Profil
ten
 if($_POST)
.. hod uplne nahoru a po uspesnem overeni napis
header("Location: kamkoliv.php);


Nezapomen, ze pred presmerovanim nesmi dojit na strance k zadnemu vystupu textu ..
Radas
Profil *
tuhle chybu mi to porad hazi Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/S/hauser00/public_html/index.php:10) in /home/S/hauser00/public_html/admin/modules-seznam/front-end/confirm.php on line 9
MartinR
Profil
Radas:
No ale před tím jsem tě přece varoval .. před přesměrováním něco vypiseješ .. místo echo "dobre" tam dej to presměrování
Radas
Profil *
ale ja to tak udelal, echo jsem smazal a na misto to napsal header("Location: soubor.php");
MartinR
Profil
Radas:
Tak postni cely skript, nebo jeho zacatek a uvidime ..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0