Autor Zpráva
Gaudentius
Profil *
Ahoj, rád bych se vás zeptal, zda-li jste se již setkaly s tím, že se vám záznam do DB uloží vícekrát i když daná funkce má uložit záznam pouze jednou a je sytaticky správně. Včem jste našly brouka?
Taps
Profil
Gaudentius:
po uložení zaznámu do databáze využij funkci header
panther
Profil
Gaudentius:
i když daná funkce má uložit záznam pouze jednou a je sytaticky správně.
asi tak moc správně není, když ukládá vícekrát namítsto jednou. Za jakých okolností se tak děje?
Gaudentius
Profil *
Opravdu je :-) prostě na jedné stránce je form a na druhé je sql script - kliknu na odeslat a v databázi mám někdy 2, někdy 4 záznamy.
zajímá mne, za jakých okolností se tak může dít, každy se stím určitě setkal a měl třeba nějak nastavený prohlížeč, nebo nějaké konfiguráky v aplikačce.
panther
Profil
Gaudentius:
prohlížečem to není, je to špatně napsanou aplikací, tedy chybou na tvé straně. Pokud chceš konkrétní odpověď/radu, co dané chování může způsobovat, nezbyde ti než sem dát inkriminovaný kus kódu. Bez něj je to jen věštění.
Gaudentius
Profil *
panther:
no zajímavý je, že u mě na localhostu to funguje bez problému. když nahraji aplikačku na server a vyzkouším, tak taky bez problému. kolegům se ukládání duplikuje a i když kolega zkouší aplikačku na localhostu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0