« 1 2
Autor Zpráva
fuckin
Profil
Nezkušený:
Pak to dole píše Fatal error: Cannot redeclare page_protect() in /home/users/name/domena.cz/web/dbc.php on line 63. Jak mile naní odkažu index.php?pg=uvod tak to jde a nic to nepíše. Nevíte proč?
Víme, a už jsem ti to tu jednou psal. První se nauč číst pak piš. Stačí si přeložit hlášku Cannot redeclare page_protect() a musí ti být jasné kde je problém. Pokud čteš aj tuto větu a zatím ti to nedošlo tak ti to teda řeknu, prostě a jednoduše deklaruješ tu stejnou funkci, jinými slovy, includuješ ten soubor s funkci více než jednou, jinými slovy, místo include tam dej include_once. Nebudu projíždět tvůj sáhodlouhý kód a řešit to za tebe. To už je tvoje práce.

Nebo jde nastavit přes htaccess aby se zobrazoval index.html a né index.php?
Ano. K čemu ti to bude dobré? Třeba na JPW najdeš o mod_rewrite v htaccess článek. Aspoň něco by sis mohl najít sám.


Odpovezte někdo prosím. :(
Toto není žádný chat. Tak si své choutky nech pro sebe.
Nezkušený
Profil *
Ano. K čemu ti to bude dobré? Třeba na JPW najdeš o mod_rewrite v htaccess článek. Aspoň něco by sis mohl najít sám.
To jsem si už našel.
DirectoryIndex index.html index.php


Víme, a už jsem ti to tu jednou psal. První se nauč číst pak piš. Stačí si přeložit hlášku Cannot redeclare page_protect() a musí ti být jasné kde je problém. Pokud čteš aj tuto větu a zatím ti to nedošlo tak ti to teda řeknu, prostě a jednoduše deklaruješ tu stejnou funkci, jinými slovy, includuješ ten soubor s funkci více než jednou, jinými slovy, místo include tam dej include_once. Nebudu projíždět tvůj sáhodlouhý kód a řešit to za tebe. To už je tvoje práce.
To už jsem taky jednou psal.
Když místo include změním na include_once tak mě to v tom souboru mysettings hodí index nakonec. Takže mám dvě stránky v jedné a nebo to hodí stejnou chybu.
Nezkušený
Profil *
Tedka mi to hází zase jinou chybu. Warning: Cannot modify header information
panther
Profil
Nezkušený:
nedělej tu z toho chat a zadej tu chybovou hlášku do googlu, dozvíš se o ní spoustu zajímavých věcí. Musíš se taky trochu snažit, nikdo ti tu nebude krok po kroku dělat nějakou tvojí aplikaci.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0