Autor Zpráva
Ondra84
Profil
Ahoj,

mám následující funkci crtlink, která po vložený parametrů generuje ListItem odkazující na url s definovanými parametry a tvarem.

Echo jsem tu ponekud krkolome rozlozil na 4 radky, protoze samotny parametr href obsahuje " a tudiz nejde zadat ctyrikrat.
Pokud jsem namisto " pouzil ' kod cetl promene jako text, coz take nevyhovovalo.

Z techto duvodu jsem rozlozil echo na 4 radky a abych se pri kazde podnimnce nemusel opakovat, vytvoril jsem uvnitr funkce crtlink
funkci crtecho. Ta sice funguje, ale pouze jednou. Pokud ji zavolam ve scriptu podruhe, uz nefunguje(nezobrazi odkaz).
Pokud vsak crtecho v crtlink nahradim plnym tvarem, muzu crtlink pouzit vicekrat a vzdy se spravnym vysledkem.

Funkce crtecho je tak pouzitelna poze jednou, nevite nekdo cim to je?

Díky moc


function crtlink($name,$file,$file1){
					function crtecho($p1,$p2){
						echo '<ul><li><a href="lekce.php?name=';
						echo "$p1&link=$p2";	
						echo '">';
						echo "$p1</a></li></ul>";
					}
					if(!isset($file)){
						$link="sandbox-final/".$name;
						crtecho($name,$link);
					}
					elseif(is_array($file)) {
						$tar=$file[0];
						$box=$file[1];
						$link = "sandbox_". $box . "/" . $tar;
						crtecho($name,$link);
fuckin
Profil
Nevím čím to je, pač jsem se nato ani nedíval, už jenom z toho důvodu že funkce ve funkci je balast. Neříkej mě, že to nelze udělat odděleně....

A chybí ti tam na konci složené závorky.
Ondra84
Profil
fuckin:
Nevím čím to je, pač jsem se nato ani nedíval, už jenom z toho důvodu že funkce ve funkci je balast. Neříkej mě, že to nelze udělat odděleně....
Ja jsem uplnej zacatecnik a nic jinyho me nenapadlo, takze balast to asi je. :-)
Pokud to jde udelat jinak , rad si necham poradit.


A chybí ti tam na konci složené závorky.
Vyjmul jsem pouze prislusnou cast, v originale samozrejme posledni zavorka je.
Vyse jsem dokonce psal ze kdyz pro kazdou podminku vypisu echo zvlast tak to jede (coz by bez posledni slozene zavorky neslo, zeano.)

Hledam pouze moznost jak zjednodusit kod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0