Autor Zpráva
Arigashi
Profil *
zdravím,
v php jsem úplný tačátečník, jsem rád že jsem sestrojil stránky alespoň takové jaké jsem udělal. Problém je ale v tom, že jsem si importoval mysql databázi na servery webzdarma, přesto mi to píše tuto chybu (Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/xf.cz/r/rohj/connect.php on line 4
nelze se připojitCan't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2))
connect.php vypada:
<?php
$tbl_name="usertb"; 
$tbl_name2="knihytb";     
$conn = mysql_connect("localhost", "root", "") or die("nelze se připojit".mysql_error());
mysql_select_db('rohj', $conn) or die(mysql_error());

?>

hlavni databaze se jmenuje rohj, pod ni jsou 2 (usertb a knihytb), kdyby byl někdo tak hodný a pomohl mi, předem děkuji

Moderátor Majkl578: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
Arigashi
Profil *
jinak stránky jsou na www.rohj.xf.cz
Nox
Profil
Arigashi:
Ta zpráva je divná ale... pochybuju že se připojuješ na roota a bez hesla, podívej se jaké máš mít přihlašovací údaje
Arigashi
Profil *
$conn = mysql_connect("localhost", "rohj", "heslo") or die("nelze se připojit".mysql_error()); 
$conn = mysql_connect("localhost", "rohj.xf.cz", "heslo") or die("nelze se připojit".mysql_error());
at zkouším oboje, nic se neděje:/ pokud měním špatné atributy, tak mne opravte
Arigashi
Profil *
mam to, dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0