Autor Zpráva
srigi
Profil
Caute,
spravil som novy Twitter ucet @phpq (PHP question). Ideou je, ze ucet zacnu followovat skuseni a schopni PHP programatori. Ked bude mat potom niekto (aj uplne cudzi) nejaku otazku/problem/request ohladne PHP, tweetne text vo forme „@phpq <TEXT>“. Tym padom sa tento tweet zobrazi vsetkym followerom @phpq. Ak sa niektori z followerov rozhodne na otazku/problem/request reagovat, postaci obycajna REPLY na otazku.

Ak sa system rozbehne (bude dost otazok aj followerov), budem sa uvazovat o rozsireni systemu o prepracovanejsie funkcie (web, konverzacie a pod).

Ak vas experiment zaujal, followujte @phpq

Moderátor Majkl578: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Timy
Profil
srigi:
Tym padom sa tento tweet zobrazi vsetkym followerom @phpq
To ale není pravda. Samozřejmě pokud to sám automaticky neretweetneš.
Majkl578
Profil
Nápad možná zajímavý, ale podle mě není domyšlený. Jak bude probíhat následná diskuze? Z toho co o twitteru vím si myslím, že bude nepřehledná.

srigi:
ucet zacnu followovat skuseni a schopni PHP programatori
Je mi líto, ale twitter účet nemám.
imploder
Profil
Podle mě je tahle diskuze mnohem lepší než omezený twitter. Twitter se omezuje na 1/2 SMSky, to prostě na nějaké vysvětlování není dělané. Pokud má být výhoda rychlost (rychlejší než djpw.cz), tak přichází v úvahu IRC. Tam aspoň není hloupý limit 80 znaků.
Timy
Profil
imploder:
Tam aspoň není hloupý limit 80 znaků.
140.
mckay
Profil
Připojuji se k tomu názoru že je to trochu nereálné... dal by se ten limit 140 znaků obejít přes twittlonger.com ale to je neohrabané, nepraktické, neefektivní..., twitter mám, ale nehodlám se stát followerem, (zatím) se to netváří tak nadějně, abych měl náladu to zkoušet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0