Autor Zpráva
Tomasekkk
Profil *
Ahoj, rád bych Vás poprosil, zda-li mi poradíte, jakým způsobem ověřovat zadaný embed script do formuláře, chystám se nabídnout možnost na webu přidávat čtenářům videa z youtube, stream a některých dalších webů, které poskytují video, rád bych ale ověřoval zda-li opravdu přidávají embed kód z tohoto serveru a ne z nějakého jejich serveru, poradíte mi prosím? Díky moc Tom
7.Host
Profil *
1) strstr()
2) zadávat pouze odkaz na video např. http://www.youtube.com/watch#!v=neTsQng-70o&playnext_from=TL&videos=okuhMX_lmAI&feature=rec-fresh%2Bdiv-r-1-HM a z toho si vyexplodovat jen kod videa neTsQng-70o a už dělat jen youtube.com/v/neTsQng-70o a obrázek xxxxxx.com/neTsQng-70o.jpg apd.
__construct
Profil
Asi by som použil regexp
Tomasekkk
Profil *
No jak jsem psal, potrebuji resit vice webu spis asi jen youtube a stream, ale normalne bych tam ctenar vlozil embed kod z youtube nebo streamu a ten by se zobrazil, nebudu mït potom asi cas na to, ze kdyz zmeni youtube nebo stream EMBED kod, tak se nebude zobrazovat :-( Proto bych asi volil přímo celé embed
7.Host
Profil *
if(!strstr($embed,"youtube.com") || !strstr($embed,"stream.cz")) { exit; }
Tomasekkk
Profil *
Tak to se mi zda jako prijatelna varianta, jen se zeptam, myslite si, ze se timto da popdstrcit nejaky web, ktery bude ve formatu www.youtube.com.domena.cz ?? Potřeboval bych to řešit trošku bezpečněji ... Díky
Nox
Profil
Tomasekkk:
Jak bylo řečeno - regulár.... prvně bych rozdělil podle začátku na jakým webu a pak na to hodil konkrétní regulár pro ten web (takže předchozí adresa neprojde)
Tomasekkk
Profil *
Omlouvám se, odkazu od ___constructa jsem si nevšiml! Paráda to by mohlo být to co potřebuju :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0