Autor Zpráva
Slunecnice
Profil *
Dobrý den, chci se zeptat na upload souboru. Mám subdomenu rovnou v rootu, ale chci posilat soubory do adresare /home/www/strong.cz/www/image/ Bohužel mi to nefachá :-( Když, ale chci zjistit existenci nějakého souboru, tak pod stejnou cestou mi najde soubor.

if(!file_exists("/home/www/strong.cz/www/image/ obr.jpg")) // Nalezne
move_uploaded_file($_FILES["obrazek"]["tmp_name"], "/home/www/strong.cz/www/image/obr.jpg"); // Nenahraje

Ví někdo kde dělám chybu? Děkuju
blaaablaaa
Mas tam spravne nastaveno pravo zapisu?
Co ti to hlasi za chybu?
Slunecnice
Profil *
Prava mam nastavene a chybu nevypisuje zadnou.
Majkl578
Není problém ta mezera v argumentu funkce v podmínce?
SpotRudloff
Majkl578:
Psal přece že to ten soubor nalezne. Možná to je jen klam.
Slunecnice
Profil *
NN, ta mezera se mi povedla jen tady. Jinak to mám vše ready :-) Jen to nechce nahrát, ale když stejnou cestou dám ověřit na existující soubor, tak mi říká, že existuje. Jen mi to nenahraje na server a navíc ani nerekne chybu. Tak si myslím, že mi to nechce nahrát s duvodu bezpecnosti. Ono asi když v doméně administrace.strong.cz se pokoušim nahrát soubor do www.strong.cz/image/ tak kvuli bezpecnosti nebo nevim co mu vadi. Pac vsechno je dobre napsaný.
AM_
Ty ověřuješ, zda už takový soubor v adresáři neexistuje, a pokud ne, přesuneš tam právě uploadovaný. Ale vůbec netestuješ, zda se soubor uploadoval úspěšně! Viz $_FILES['obrazek']['error'], vsadím se, že tam nebude 0.
Co chyba znamená zjistíš zde: http://cz.php.net/manual/en/features.file-upload.errors.php
Do budoucna se úspěšný upload dá ověřovat přes is_uploaded_file
Slunecnice
Profil *
Dal jsem si vypsat errory, ale ani tak nic nevypíše.
Slunecnice
Profil *
Docílil jsem hlášky o tom jak se úspšně nahrál: File P1070237.JPG uploaded successfully. Displaying contents
Vtip je, ze nenahral.
Slunecnice
Profil *
Nakonec jsem měl špatnou cestu :-) Děkuju všem za rady

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0