Autor Zpráva
Mastodont
Profil
Konečně vyšla nová verze NB:
http://netbeans.org/
Zkušenosti a názory vítány ...
__construct
Profil
Mno ničoho svetoborného sme sa nedočkali:
- doplnili podporu pre Zend FW
- rozšírili nastavenie formátovania (aj tak ostanem pri defaultnom nastavení)
Majkl578
Profil
Ale já jsem celkem spokojený, rozhodně více než kdysi. Podporu jmenných prostorů bych ohodnotil tak na 60% (jako ve škole :)).
nightfish
Profil
Zatím se mi ve verzi 6.9 nepodařilo rozchodit nbgit, jinak spokojenost.
Majkl578
Profil
nightfish:
Zkus verzi přímo z githubu, je upravená tak, aby fungovala na 6.9b.
Nox
Profil
doufám že bude brzy třeba html5 a další věci... to by snad nemuselo být na dlouho

v bugtrackeru sou toho teda miliardy :)

jak normálně NB web není moc rychlý tak teď už nefunguje skoro vůbec, nájezd na novou verzi
mckay
Profil
Mně se zatím 6.9 líbí, ale nepoužívám žádné extra možnosti, možná proto mi přijde, že je to ok :).
radvis
Profil *
Takovej malej dotaz, chvíli jsem nedbeans používal, ale dost se mi stávalo, že třeba po půl hodině mi zvíšil využití CPU na 80% (zničeho nic) nějaké rady jak to vyřešit?
Nox
Profil
radvis:
Nějaká starší verze nebo současná?
Možná skenování projektu, ono zas úplně lightweight a bleskový jak pspad to bohužel není, ty nároky můžou být vyšší, ale novější verze tohle měly zlepšovat
radvis
Profil *
Zkusím novější verzi (má je starší), odradilo mě to stahovat, protože je nepříjemné dělat nějakou práci a po půl hodině to zas restartovat (nedbeans) a zase zapnout tak jsem pořád u pspadu:D
Babovicka
Profil *
Mě třeba na netbeanech vadí to že když uložím soubor, který je načtený z ftp tak se tam rovnou neuloží, ale musím to tam nahrávat klikáním (Pravý klik->Upload). Třeba v PSPadu stačí ctrl+s a mám to na ftp. Nevítě jestli to jde nějak nastavit? Protože já to nemůžu najít :).
Nox
Profil
Nastavení projektu > Run configuration > Upload files: On save
nightfish
Profil
Majkl578:
Díky, pomohlo.
Manny7
Profil *
Ahoj,
chci se zeptat, zda je nejak mozne si pres FTP klienta editovat soubor v netbeansu. Problem je, ze kdyz si na ten soubor kliknu, ze ho chci upravit, otevre se mi prostredi netbeans, ale tam to konci — onen soubor se tam neotevre… nemeli byste nejaky tipy, jak na tenhle problem?

Diky

Moderátor Majkl578: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0