Autor Zpráva
Tomaseeek
Profil *
Zdravím Vás, vím, že se tady řeší mnoho uploadů fotografií apod. já mám takový specifický dotaz, existuje (klidně i placená knihovna), která by zvládala dělat watermark (průhledný gif nebo png) do náhledů i zvětšených fotek při uploadování v PHP a také možnost uploadovat více fotek najednou? Mám nyní script, který takto uploaduje jendu fotku s watermarkem, ale mám to "hrozně" naprogramované a více fotek by asi dalo zabrat serveru. Navíc stránka kde se vyplňují nějaké formulářové políčka je udělána tak, že při vybrání fotky z disku počítače a odeslání formuláře se fotka ihned uploaduje na server a pokud je špatně některé políčko špatně vyplněno i přes to je uploadování fotky povoleno, pokud někdo neopraví špatně vyplněná políčka, fotografie zůstane na serveru, potřeboval bych se i toho zbavit, bohužel krom ověřování políček javascriptem mě nic jiného nenapadá.
Alphard
Profil
Tomaseeek:
Nikdo delší dobu neodpověděl, tak zkusím aspoň naznačit směr.
Mělo by vám stačit spojit několik scriptů, kterých je relativně hodně. Hromadný upload umožní například http://www.uploadify.com/. Po odeslání se obrázky zpracovávají postupně (vždy jak se nějaký nahraje). Takže vám pak stačí funkce, která přidá watermark a zmenší náhled (nebo obráceně). Knihovnu, která by to uměla, neznám, ale s využitím volně dostupných scriptů to nemůže zabrat víc než pár hodin práce.
Tomasekkk
Profil *
Děkuji mnohokrát za informaci, upload u mne je trošku složitější v tom, že jej mám udělán při vkládání textů a ověřování formulářových políček až po odeslání formuláře submitem, ověření udělám přes javascript, upload tedy zkusím udělat hromadným uploadem. Děkuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0