Autor Zpráva
23k_tired
Profil *
<?php

$file = $_GET[file];

if (file_exists($file))

{
header('Content-Description: File Transfer');
header('Content-Type: application/force-download');
header('Content-Length: ' . filesize($file));
header('Content-Disposition: attachment; filename=' . basename($file));
readfile($file);
exit();
}
else
{
echo "Soubor není dostupný!";
}

?>


download.php?file=inzerce.zip

Soubor ma velikost 17,5 MB!!! A pri stazeni se mi stahne pouze 211 kB a vyhodi to chybu , ze je soubor poskozen. Me se zda ze je kod ale v poradku, pouzivam ho na jinem svem webu http://www.pesonline.info/?secti=6&pg=14 , kde mam napriklad 4,5 MB soubor a nemam problemy.

Co myslite, ze s tim je? Moc velky soubor?
cenobit
Profil *
hi

zkousel jsi nastavit timelimit na 0 (script muze bezet neomezene dlouho)?
23k_tired
Profil *
To jsem nezkousel, nicmene tech 4,5 MB se nacte snad behem 1 vteriny..je to rychle... , je proste mozne ze je nejak nastaveno pro fci READFILE na SERVERU urcita velikost dat?

Zkousel jsem pote header(location) ... pouze, a ta nema problemy , logicky, kdyz jen presmeruje. Nicmene tu pouzivat nemohu, protoze by napriklad PDFko rovnou otvirala a to ja nechci.
hubipe
Profil
Co ti vypíše ten stáhnutej soubor (211 kB) když ho otevřeš jako .TXT soubor? (V TotalCmd F3 nebo F4)
Cenobit
Profil
Hi

Kdyz si vypises PHP info tak tam mas polozku "upload_max_filesize". Vetsinou byva cca 4MB, ale zalezi na serveru. Pak by nezbylo nez odeslat soubor nejak po castech, ale to by bylo asi celkem HARD.

<?
PHPInfo();
?>
23_nic_neumi
Profil *
uz vim problem ...tohle mi ukazal soubor kterej sem stahl (mel 17 MB)... ted po stazeni 210 kB

>> <br />
<b>Fatal error</b>: Allowed memory size of 12582912 bytes exhausted (tried to allocate 17997824 bytes) in <b>/home/rjwebdesign.net/alive_.rjwebdesign.net/inzerce/download.php</ b> on line <b>8</b><br />



takze to je jasny..pres readfile procpu max. 12MB (je to hostingzdarma.cz)
23_nic_neumi
Profil *
Trosku si modifikuju skriptik, pokud bude filesize vetsi jak 12 MB tak se to proste posle pres header location .. je to smutne ale je to tak a vse bude muset byt v zipu :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0