Autor Zpráva
Václav_
Profil *
Ahoj, potřebuji si udělat miniaturu mapy, políček je asi 140x140 px (přez 15000) tak tedy je to velmi náročné, zkoušel jsem JS ale to se mi vysmálo :), nevíte o něčem, třeba přez něco čím bych mohl utvořit cca jednou za 20 sekund náhled? Prostě aby to jednou za těch 20s. nevadilo počkat si třeba 1 sekundu na vykreslení, jde mi o rychlost vyobrazení. Načtu data z tabulky, ty hodim do pole, nechám projet těch 15000 políček a při každém nálezu v poli se mi dosadí nějaká barva, jde to v GD? Každé políčko bude mít maximálně 3-4px*3-4px, díky za odpovědi.
Alphard
Profil
Není mi úplně jasné, co přesně chcete, ale skládat obrázek GD knihovna umí. U velkých obrázků pravděpodobně narazíte na paměťový limit.
Václav_
Profil *
Potřebuji vědět zda je tedy GD vhodná pro tohle(server je můj(2ghz-2jádra....)): Mám hru napsanou v phpku a tam je mapa která ukazuje 7*9 polí a já chci udělat nějak miniaturu mapy kde se pohybuje, těch políček se bude ukazovat v miniatuře dejme tomu 140x140, ten obrázek se bude měnit až teprve když bude chtít jít za to 140 políčko, načte se další.... Je vhodná GD pro tento účel nebo existuje vhodnější(třeba úplně něco jiného než grafika ale při kódu by to bylo desýtky kilobajtů a velká zátěž...)? Při skládání se bude projíždět pole jestli v aktuálním x a y nemá být nějaký ..... modrý puntík :), děkuji.
Václav_
Profil *
Omlouvám se za hrubé chyby =O)
Alphard
Profil
Takže celková velikost generovaného obrázku bude do 1000 x 1000 px? To GD zvládne.
Václav_
Profil *
Wow super, eee velikost bude 140políček x 140 políček, jedno bude mít asi 3x3px.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0