Autor Zpráva
Luky
Profil *
Zdravím,
Stáhnul jsem si jeden script z Odkaz . Všechno je v pořádku, sám jsem si to předělal na dva formuláře pro přihlášení, ale vůbec nevím jak udělat, aby to co se do formulářů napíše, převdlo do PHP (následně se pak kontroluje v databázi)

Zde je můj vytvořený script:
  <script type="text/javascript">
function opennewsletter(){
	emailwindow=dhtmlmodal.open('EmailBox', 'iframe', 'logine/modalfiles/newsletter.php', 'Přihlašte se prosím', 'width=490px,height=225px,center=1,resize=0,scrolling=1')

emailwindow.onclose=function(){ //Define custom code to run when window is closed
	var theform=this.contentDoc.forms[0] //Access first form inside iframe just for your reference
	var theemail=this.contentDoc.getElementById("emailfield") //Access form field with id="emailfield" inside iframe
	var thedemail=this.contentDoc.getElementById("passfield") 
	if (theemail.value=="" || thedemail.value==""){ //crude check for invalid email
		alert("Vyplň prosím všechny údaje") 
		return false //cancel closing of modal window
	}	else{ //else if this is a valid email 
		return true //allow closing of window
	}
  }} //End "opennewsletter" function

</script>
<?php
$nick = $_REQUEST['emailfield'];
echo '<br>Login: '.$_GET["nick"].' Password: '.$heslo;
}  
?>

soubor newsletter:
<form id="form" method="het" action="#">          
<table border="0" width="260">
  <tr> <td> Nick: </td><td><input id="emailfield" type="text" name="nick" size="20" /> </td> 
  <td rowspan="2"> <input id="class" type="submit" value="přihlásit" name="nevim" onClick="parent.emailwindow.hide()" /></td></tr>
<tr> <td>Password:</td> <td><input id="passfield" type="password" name="heslo" size="20" /></td></tr>
</table></form> 


Odkaz na stránku s příkladem:
Vůbec nevím jak to udělat, už se v tom šťourám dva dny...
Luky
Profil *
Tady tuto část, nevím jak dostat do proměné $nick - to co napíše uživatel (to samé s heslem)
<?php
echo '<br>Login: '.$nick.' Password: '.$heslo;
?>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0