Autor Zpráva
ref
Profil *
čao, vím že to tu už bylo, ale nikdy mi žádnej příspěvek nepomohl, tak se chci zeptat, jestli není ještě nějaký jiný řešení, aby se zobrazovaly php chyby... :/

zkoušel jsem na začátek scriptu
@ini_set("display_errors","on");

a spustu dalších a nic... Jestli to pomůže, hosting je na forpsi a vedle toho mám danej redakční systém, kde to ty chyby hází, tak fakt nevím :/
hary28
Profil
Zkus toto:
ini_set("display_errors", 1); //nepouzivejte v PHP4
    error_reporting(E_ERROR | E_WARNING);
    
Joker
Profil
ref:
Jestli to nebude tím, že dsplay_errors nemá hodnotu "on".
Zkusil bych "1" (další by měly být "0" a "stderr", i když manuál je ohledně toho trochu zmatený)

hary28:
Nastavil bych error_reporting na E_ALL (na testovacím serveru je podle mě dobré si nechat vypsat všechno)
hary28
Profil
Joker:
díky za doplnění :)
Majkl578
Profil
Vhodné nastavení jakéhokoliv serveru je E_ALL | E_STRICT (pokud hostuje staré aplikace/scripty, tak spíše E_ALL ^ E_DEPRECATED). Na produkčním display_errors s hodnotou off, na vývojovém on.
ref
Profil *
Dík za snahu, ale prostě nic... Zkoušel jsem už snad všechny kombinace :-D

Ještě mě napadá jedna věc... Jednou jsem blbl s htaccess a přepsal jsem ho... Vlastně nevím co v něm bylo, nemůže to přes to forpsi nastavovat?
Čurymuryfuk
Profil *
Nápovědu jsi asi nezkoušel, že ano? http://kb.forpsi.com/article.php?id=158
ref
Profil *
čurymufuj- no to mi ale vůbec nepomohlo ;-) úpravu htaccess jsem udělal sám a fungovala, páč se mi zobrazoval Index of.. jak jsem chtěl, takže by tohle co jsem psal šlo i bez autorizace... A nebo nechápu co jsi tím chtěl říct :)
Alphard
Profil
Do .htaccess můžete zkusit dát
php_flag display_errors on

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0