Autor Zpráva
ppeter
Profil
Dobrý den,

Nejprve jsem něvěděl kam přesně tento příspěvek umístit, nakonec skončil tady. Jde o to, že mam na svém fóru Mp3 player, který automaticky při naštení webu začne hrát nějakou písničku. problém je ale v tom, že když začnu prohlížět web, tak player načte znova, todíž začne hrát další písnička. Já bych chtěl docílit toho, aby player hrál nezávysle na chodu webu. Šlo by to ?!

Předem díky za odpověď, zde ještě poskytnu názorný screen:

tiso
Profil
Nepúšťaj zvuky na stránke, ruší to...
AM_
Profil
umísti player do (i)frame, jinak to asi nepůjde. Ale zamysli se nad tisovou radou - zvuky na webu opravdu ruší, pokud na něm trváš, měl by být alespoň defaultně vypnutý a až návštěvník by si jej měl mít možnost spustit.
//Bubák: pravda, to s iframe mi nedošlo, a tvoje řešení je lepší než frame, jen mne nenapadlo :)
Bubák
Profil
<a href="mp3-prehravac.html" target="_blank">Spustit hudbu</a>


Dodatek:
AM:
Pokud ppeter šoupne přehrávač do IFRAME, bude to nefungovat jako dosud.
Pokud ppeter šoupne přehrávač do FRAME, budou mít stránky všechny nevýhody rámů.
Danqo
Profil
ppeter:
Alebo spravit celu stranku (chod aj vsetko) v JavaScripte s tym, ze mp3 player bude v jednom dive ktory nechas na pokoji tym padom by sa stranka po kliknuti na odkaz nerefreshla a tak... avsak rozluc sa s funkcnostou stranky ked user vypne JS... a neviem ci hodit celu stranku do JS je najstastnejsie riesenie
AM_
Profil
Danqo:
a neviem ci hodit celu stranku do JS je najstastnejsie riesenie
ne, to opravdu není šťastné řešení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0