Autor Zpráva
cheli
Profil
Ahoj, naskytl se mi problém, že se mi na webu nezobrazují obrázky. Base url mám např. http://localhost/web/ a src obrázku - /obrazky/obr.jpg . Takhle se mi bohužel obrázek nezobrazí, protože sou 2 lomítka za sebou. Dá se nějak pomocí htaccessu udělat, aby se vypsalo 1 lomítko v případě, že jsou 2 najednou?
Ofi
Profil
a kde bereš src obrázku? lepší než pomocí htaccesu by totiž bylo si rovnou brát obrazky/obr.jpg místo /obrazky/obr.jpg...
cheli
Profil
Ofi:
a kde bereš src obrázku? lepší než pomocí htaccesu by totiž bylo si rovnou brát obrazky/obr.jpg místo /obrazky/obr.jpg...
To jo, ale můj zaměstnavatel pracuje s variantou s lomítkem a jde mu to. Zkusím změnit virtuální server na ten, jaký mají oni.
cheli
Profil
Ofi:
a kde bereš src obrázku? lepší než pomocí htaccesu by totiž bylo si rovnou brát obrazky/obr.jpg místo /obrazky/obr.jpg...
To jo, ale můj zaměstnavatel pracuje s variantou s lomítkem a jde mu to. Zkusím změnit virtuální server na ten, jaký mají oni.
Ofi
Profil
reaguji na cheliho:
ehm, o to nejde, ale pokud se to v nějaké fázi předává PHPkem, tak stačí testnout jestli na začátku to lomítko je a pak ho "umazat".. o to všechno by se staral kód, nikoliv zaměstnavatel...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0