Autor Zpráva
Bohosu
Profil
Ahoj všem.
Mám doménu www.bohosu.com na hostingu u pípni.cz. Pro administraci databází se zde používá webová administrace (prostě přes prohlížeč :) ), ale je to strašně pomalé ! Na pípni-ské diskusi je mnoho nespokojených zákazníků kteří mají problém s databázemi. Bohužel problém mám i já. Administrace trvá neuvěřitelně dlouho, někdy klidně i 5 minut a dost často nenaběhne vůbec nikdy. Někdo tam radil ať si na web nahrajeme vlastního phpmyadmina. Nahrál jsem ho tam, ale i přes všechny možné úpravy jej nemohu rozchodit :( !
Většinou se zobrazí tato chybová zpráva:
#1045 - P-B?p pro u?ivatele 'Bohosu.com'@'193.86.238.12' (s heslem ANO)

Už kolik týdnů vyhledávám v literatuře i na všech možných stránkách návody pro nastavení phpmyadmina, ale nikde jsem nenašel ten,který by fungoval :'( Rád bych vás požádal o podrobný návod co, kde a jak nastavit.
// na localhostu mám úspěšně nainstalovaný Apache2 , php5 a snad i phpmyadmina . U mě na MÉM počítači to chodí snad dobře, ale na bohosu.com ne.

Zajímalo by mě také už.jméno a heslo které se zadává do configu u phpmyadmina. Může tam být jakékoliv nebo to s čím bych se dostal na administraci pomocí pípni.cz ? Díky moc všem a omlouvám se za trapný dotaz. Bohosu@seznam.cz
Bobys
Profil
Zkus se zeptat na pipni.cz ...
krteczek
Profil
musíš použít heslo a jméno které používáš na přístup k databázi na pipni
krteczek
dodatek:
podle mmne je lepší a učinnější vytvořit si malé php skripty, kterými si potřebné tabulky vytvoříš, popřípadě smažeš.
je to rychlé, pokud máš na lokale ten samý projekt v nějaké skušební verzi tak stačí dát v phpmyadminu na lokale export, a do toho php scriptu jen skopíruješ to co potřebuješ a nahraješ ho na svuj hosting, uděláš potřebné a smažeš. myslím že je to bezpečnější než tam nahrát php my admin
krteczek
Bohosu
Profil
Dobře,díky. Budu to ještě zkoušet...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0